Kuligi w beskidach

Oferta dla kościołów

Kapela góralska - Oferta dla kościołów

Serdecznie polecamy i zachęcamy księży / duchownych / siostry zakonne do zapoznania się i rezerwacji szerokiej gamy występów naszej kapeli góralskiej Karpackie Zbóje. Dojedziemy do Was w każdy – nawet najdalszy zakątek naszego kraju! Rezerwacja jest bardzo prosta i odbywa się ON – LINE. Nasza kapela góralska KARPACKIE ZBÓJE od 2007 roku umila swoją muzyką oprawę mszy świetnych na terenie całej Polski. Jesteśmy w całym kraju znani z góralskich pieśni religijnych.

Kapela góralska - Oferta dla kościołów

Jesteśmy inicjatorami góralskiej oprawy mszy świętej i góralskich ślubów.

Kapela góralska - Oferta dla kościołów

Naszym hitem jest pieśń Ave Maryja w wersji góralskiej oraz czytanie Pierwszego Listu św. Pawła do Koryntian (Hymnu o miłości) w gwarze góralskiej, co jest bardzo wzruszającym momentem.

Kapela góralska - Oferta dla kościołów

Każdy występ kapeli to wspaniała podróż muzyczna przez krainę folkloru beskidzkiego oraz rejonu Karpat (Podhale, Spisz, Pieniny, Orawa, Słowacja, Czechy, Węgry). Kapela góralska zapewni niezapomniany góralski klimat, który na długo pozostanie w Waszej pamięci. Mamy bardzo bogaty repertuar muzyczny i ciągle poszukujemy nowych, pięknych melodii, aby trafić do najbardziej wymagających słuchaczy. Prezentujemy folklor góralski w najlepszym wydaniu: zwyczaje, obyczaje, tradycje góralskie, gawędy, unikatową karpacką muzykę, piękno góralskich strojów, urok jaki niesie ze sobą gwara. Od wielu lat koncertujemy w setkach kościołów, na pasterkach, imprezach religijnych, świętach kościelnych, procesjach, pasterskich mszach świętych, podczas ślubów w urokliwych kościółkach w wielu miejscach w Polsce i nie tylko.

Kapela góralska - Oferta dla kościołów

Wielką zaletą naszych muzyków jest żywiołowe i radosne przekazywanie muzyki, które udziela się słuchaczom. Klimat muzyki wspiera bogate instrumentarium, gdzie obok skrzypiec, akordeonu i kontrabasu pojawiają się oryginalne i unikatowe instrumenty góralskie takie jak: altówka, heligonki, trombity, róg pasterski, dudy żywieckie lub gajdy, okaryny oraz różnego rodzaju piszczałki i fujarki pasterskie. Jesteśmy grupą przyjaciół, których połączyła chęć odkrywania nowych obszarów muzycznych i jednakowa miłość do muzyki góralskiej. Liczba członków naszej kapeli wzrastała wraz ze wzbogacaniem instrumentarium. Posiadamy ogromne zaplecze techniczne wraz z własnym systemem oświetlenia i nagłośnienia estradowego (możliwość nagłośnienia koncertu dla kilku tysięcy osób).

Kapela góralska - Oferta dla kościołów

Jesteśmy elastyczni, a repertuarem i doborem instrumentów możemy dostosować się do przeróżnych wymagań naszych Klientów. Wielką popularnością cieszą się też chrzciny, prymicje w akompaniamencie muzyki góralskiej. Zawsze z wielkim sentymentem nasze występy są mile wspominane przez wszystkich Gości. Spotkania wigilijne, wspólne śpiewanie i granie kolęd i pastorałek wprowadzą każdego w świąteczny nastrój. Świetnie sprawdza się góralska oprawa uroczystości ślubnej, życzenia z wykonaniem utworu Ave Maria, Marszu Mandelsona, Marszu Wagnera w duecie skrzypiec i organ kościelnych. Zapewniamy oprawę góralską zarówno na wejście młodych do kościoła jak i przy liturgii mszy świętej.

Kapela góralska - Oferta dla kościołów

Młodym parom możemy zaoferować również góralskie wyprowadziny Pani Młodej i Pana Młodego z Błogosławieństwem w domu.

Kapela góralska - Oferta dla kościołów

Od wielu lat naszym hitem są koncerty kolęd i pastorałek, a w nim tradycyjne, góralskie pastorałki oraz piękne polskie kolędy. Całość naszego koncertu wzbogacona jest góralską poezją i opowieściami o góralskich zwyczajach wigilijnych i obrzędach świątecznych. Istnieje możliwość poszerzenia naszego składu folk kapeli góralskiej o góralskich przebierańców, kolędników z gwiazdą, turoniem, tradycyjną szopką.

Kapela góralska - Oferta dla kościołów

Niesamowitym i szalonym wydarzeniem będzie występ świąteczny Dziadów Żywieckich czy Jukacy / Jukocy.

Kapela góralska - Oferta dla kościołów

Najbardziej intensywnym dla nas okresem jest okres Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, gdzie nasza Folk Kapela Góralska koncertuje z unikatowym repertuarem pięknych polskich kolęd i pastorałek góralskich w oryginalnych strojach góralskich. To robi na widzach zawsze wielkie wrażenie i wywołuje zachwyt a nawet łzy wzruszenia. Niektóre kolędy gramy w bardzo nastrojowych oraz żywiołowych aranżacjach muzycznych. Nasz zespół góralski KARPACKIE ZBÓJE to jedna z najbardziej cenionych grup muzycznych z polskich gór, która jest częstym gościem na różnego rodzaju znaczących festiwalach i koncertach sylwestrowo – karnawałowych z dużą dawką pozytywnej i energicznej muzyki na przywitanie Nowego Roku w całym kraju, a także poza jego granicami.

Kapela góralska - Oferta dla kościołów

Członkowie naszej kapeli wywodzą się z Karpat, prezentują przede wszystkim folklor górali żywieckich i śląskich w zgodzie z rodzimą tradycją i tożsamością regionalną. Muzyka góralska jest dla nas nie tylko sposobem na życie, ale przede wszystkim wielką miłością, którą przy każdej okazji pragniemy dzielić się z innymi. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Czekamy na rezerwację i zapraszamy do współpracy! Hej!

REZERWACJA NASZEGO WYSTĘPU: kapela góralska KARPACKIE ZBÓJE www.karpackiezboje.pl / www.goralomania.pl INFOLINIA: +48 531 557 086, E-MAIL: kontakt@karpackiezboje.pl

Bawmy się!

Sprawdź aktualną ofertę
Pozostała oferta kapeli Góralskiej

Dołącz do nas i baw się razem z nami! Hej!