Kuligi w beskidach

Oferta dla firm i korporacji

Kapela góralska - Oferta dla firm i korporacji

NAJLEPSZA KAPELA GÓRALSKA W BESKIDACH

Nasza kapela góralska Karpackie Zbóje bardzo często grywa na różnego rodzaju imprezach, spotkaniach, kuligach, szkoleniach, prelekcjach i innych eventach. Nasze występy wzbogacone są góralskim humorem nadając im atmosferę góralskiej biesiady. Oferujemy organizację zabawy dla Firm i korporacji „Show Góralski” najczęściej w składzie 4 osobowym wraz z parą taneczną (pokaz tańca, góralskiego i zbójnickiego). Gwarantujemy, że po naszym góralskim show i popisie naszych taneczników pozostaną w Państwa pamięci wyjątkowe i niezapomniane wspomnienia.

Kapela góralska - Oferta dla firm i korporacji

INTEGRACJA NA MAXA!

Nasza góralska muzyka to znakomita oprawa muzyczna na każdy event firmowy, urozmaicenie programu na firmowe imprezy góralskie, a także świetna propozycja na koncerty, biesiady i wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe oraz widowiska estradowe. Nasz zespół gra bardzo żywiołowe utwory folkowe inspirowane głównie klimatami bałkańskimi, węgierskimi, słowackimi i cygańskimi. Wielokrotnie występowaliśmy na scenach lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych. Kapela Karpackie Zbóje to grupa przyjaciół których połączyła miłość do muzyki góralskiej. Repertuar zespołu początkowo oparty był na melodiach ludowych z Beskidów, Podhala, Pienin, Orawy i Spisza, który stopniowo wzbogacał się o bardzo żywiołowe utwory folkowe inspirowane klimatami bałkańskimi, węgierskimi, słowackimi oraz rumuńskimi.

Kapela góralska - Oferta dla firm i korporacji

ŻYWIOŁOWY WYSTĘP KAPELI GÓRALSKIEJ

Z racji tego, że nazywamy się KARPACKIE ZBÓJE nasza muzyka rozsławia całe Karpaty i kulturę wołoską, pasterską i zbójnicką. Wielką zaletą wszystkich członków naszej kapeli jest żywiołowe i radosne przekazywanie muzyki, które udziela się słuchaczom. Klimat muzyki wspiera bogate instrumentarium, gdzie obok skrzypiec, akordeonu i kontrabasu pojawiają się altówka, dudy żywieckie, gajdy, trombity, rogi pasterskie, okaryny, piszczałki i fujarki pasterskie a nawet złóbcoki – czyli archaiczne skrzypce na których muzykował sam Jan Krzeptowski Sabała – najsłynniejszy bard podhalański, za młodu zbójnik i polowac / raubsztyc / kłusownik. Łącznie nasz zespół zagrał ponad 500 koncertów w Polsce i za granicą.

Kapela góralska - Oferta dla firm i korporacji

IDEALNA OFERTA WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Serdecznie polecamy i zachęcamy właścicieli firm / korporacji / event menagerów / działy socjalne do zapoznania się i rezerwacji bardzo szerokiej gamy imprez integracyjnych z góralami, wieczorów regionalnych, biesiad, ognisk i kuligów firmowych, regionalnych atrakcji dla grup przebywających w Beskidach, eventów firmowych, całorocznych, plenerowych lub odbywających się wewnątrz karczmy / hotelu czy restauracji. Dojedziemy do Was w każdy – nawet najdalszy zakątek naszego kraju! Nasza kapela góralska KARPACKIE ZBÓJE świadczy kompleksowe usługi góralskie w Beskidach jak i na terenie całego kraju. Organizujemy biesiady góralskie, góralskie śpasy, zabawy z Karpackimi Zbójami z doskonałą muzyką, tańcem góralskim i śpiewem, wybornym smakiem i zapachem regionalnych potraw! Wszystko na wesoło z KARPACKIMI ZBÓJAMI!

Kapela góralska - Oferta dla firm i korporacji

GÓRALSZCZYZNA I FOLKLOR Z GÓRNEJ PÓŁKI!

Oferujemy to, co najlepsze w Beskidach, czyli góralszczyznę i folklor w odpowiednim na owe czasy standardzie i najwyższej jakości wykonania, po polsku, jak i po angielsku. Jesteśmy częścią ogromnej firmy turystycznej GRUPY ZBÓJNICKIE, z branżą eventową związani ponad 15 lat. Setki imprez, tysiące zadowolonych Gości każdego roku w Beskidach i nie tylko, zimą i latem. BESKIDY to nie tylko aktywności na powietrzu, zabytki i rewelacyjne pejzaże. Będąc w BESKIDACH koniecznie musicie się przekonać czym są prawdziwe góralskie śpasy, czyli impreza, dzięki której poznacie elementy folkloru, posłuchacie opowieści gawędziarza, pośpiewacie, potańczycie, skosztujecie regionalnych przysmaków, weźmiecie udział w różnych konkursach i totalnie oderwiecie się od rzeczywistości. Takiej zabawy nie można sobie odmówić! Góralskie śpasy to nasza specjalność!

Kapela góralska - Oferta dla firm i korporacji

WIECZÓR GÓRALSKI Z DUŻĄ DAWKĄ DOBREJ ZABAWY!

Zapraszamy firmy i korporacje na wyjątkowy Wieczór Regionalny, czyli Góralskie Śpasy! „Śpasy” to po naszemu „zabawa” i tak właśnie będzie – wyjątkowy wieczór pełen zabawy, humoru i pysznego, regionalnego jedzenia! To jedyna tego typu impreza w Beskidach dla firm i korporacji i świetna alternatywa aby urozmaicić Wasze szkolenie czy konferencję! Impreza odbywa się w jednym z kilkudziesięciu miejsc w Beskidach. Całą imprezę spędzicie blisko beskidzkiej przyrody. Podczas całej imprezy będą palić się ogniska a obsługa serwuje przysmaki z regionalnej, góralskiej kuchni! O najlepszą zabawę zadba kapela góralska w Beskidach KARPACKIE ZBÓJE. Będzie muzyka, taniec i wspólne śpiewanie oraz gry i konkursy. Nie zabraknie także atrakcji, takich jak np. pasowanie na zbójnika. Cały wieczór to dużo humoru, śmiechu, zabawy i pysznego jedzenia a wszystko to w duchu zbójeckiej tradycji!

Kapela góralska - Oferta dla firm i korporacji

KULIG ZBÓJNICKI Z BIESIADĄ

Ci, którzy chcą dodatkowo uświetnić imprezę, mogą także zarezerwować przed imprezą 1-godzinną przejażdżkę dorożkami / saniami w jednym z 40 miejsc w Beskidach. Na naszych zbójnickich kuligach w Beskidach dostępne są różne warianty MENU:

Zestaw pasterski: pyszny domowy bigos, kiełbasa do samodzielnego pieczenia, oscypki z żurawiną, chleb ze smalcem, ogórki kiszone, gorąca herbata, pieczywo.

Zestaw Kwicoła: chleb wiejski z domowym smalcem, oscypek z grilla z żurawiną, żurek bacowski z wędzoną kiełbasą, kiełbasa do samodzielnego pieczenia, kaszanka, karczek z grilla opalanego drewnem, ziemniaki w łupinie z sosem czosnkowym i bryndzą, ogórki kiszone- surówka, ketchup, musztarda, herbata z cytryną, kawa.

Kapela góralska - Oferta dla firm i korporacji

KULIG ZBÓJNICKI Z BIESIADĄ

Zestaw Pyzdry: chleb wiejski z domowym smalcem, oscypek z grilla z żurawiną, kwaśnica na żeberku wieprzowym, kiełbasa do samodzielnego pieczenia, kaszanka, boczek, karczek i pierś z kurczaka z grilla opalanego drewnem, ziemniaki pieczone z sosem czosnkowym, ogórki kiszone, surówka, ketchup, musztarda, na przekąskę deska serów regionalnych, deska swojskich ciast, herbata z cytryną, kawa, woda gazowana i niegazowana serwowana w dzbanach.

Rezerwacja jest bardzo prosta i odbywa się ON – LINE. Czekamy na rezerwację i zapraszamy do wspólnej zabawy! Hej!

BAWMY SIĘ!!!

Bawmy się!

Sprawdź aktualną ofertę
Pozostała oferta kapeli Góralskiej

Dołącz do nas i baw się razem z nami! Hej!