Kuligi w beskidach

O nas

INFORMACJE O NASZEJ FIRMIE

Nasza Firma KULIGI W BESKIDACH od roku 2007 wyspecjalizowała się w organizacji białych i zielonych kuligów w Beskidach.

Zaufały nam setki firm, dużych korporacji z całej Polski i jak i nie tylko. Zbójnickie eventy firmowe, imprezy integracyjne, biesiady góralskie z kuligiem i napadem zbójnickim cieszą się wielką popularnością!

Organizujemy różnorodne imprezy zimowe dla firm, szkół i klientów indywidualnych. W Naszej zbójnickiej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji skierowanych do klientów korporacyjnych oraz średnich i małych przedsiębiorstw. Obsługujemy również sektor firm szkoleniowych. Zabawy na śniegu mogą być uzupełnieniem spartakiad zakładowych, pikników, wyjazdów weekendowych, zimowisk, itp.

INFORMACJE O NASZEJ FIRMIE

Kuligi jak wiadomo, dają maksymalną porcję rozrywki i dlatego chcemy Państwa zaprosić na wspaniałą zabawę ze zbójnikami i góralami.  Trasy kuligów są urozmaicone i prowadzą malowniczymi dolinami u podnóża najbardziej wyniosłych szczytów górskich w Beskidzie Żywieckim, Śląskim i Małym. Ośnieżone drzewa, dźwięki kapeli góralskiej Karpackie Zbóje , romantyczny kulig przy blasku pochodni, dają niezapomniane wrażenia.

Produkujemy wyjątkowe doznania i piękne wspomnienia dla Turystów i Mieszkańców Beskidów – to nasza główna misja. Jesteśmy rzetelnymi przedsiębiorcami, których wyróżnia najwyższa jakość na każdym etapie świadczenia usług. 15 lat doświadczenia w branży turystycznej i setki zrealizowanych eventów firmowych mówi samo za siebie.

INFORMACJE O NASZEJ FIRMIE

Organizujemy wyjazdy firmowe w Beskidach. Integracja pracowników każdej firmy w Beskidach w prawdziwie unikalnym – góralskim wydaniu! Ogniska z kapelą góralską, napady zbójnickie, góralski catering i wiele innych atrakcji w Beskidach dla Twojego teamu! Działamy bez pośredników! Organizujemy kuligi kompleksowo – wraz z transferami z hoteli w Beskidach i z powrotem.

Nasz zbójnicki team organizujący kuligi składa się z rdzennych górali z dziada pradziada. Od wielu lat przybliżamy turystom piękno naszego karpackiego krajobrazu, bogactwo tradycji rodzimych górali oraz promujemy tematykę zbójnictwa karpackiego jako niematerialnego dziedzictwa kulturalnego regionu karpackiego.

INFORMACJE O NASZEJ FIRMIE

Nasze imprezy organizujemy dla Państwa przez cały rok (kuligi zielone i białe). Zapewniamy miłą atmosferę, profesjonalną obsługę i unikatową zabawę ze zbójnikami. Gwarantujemy, że impreza zorganizowana przez nas zapadnie na długo w Waszej pamięci! Stawiamy na oryginalność i niepowtarzalność proponowanych scenariuszy, zwracając uwagę na potrzeby i możliwości Klienta. Indywidualne podejście do każdego zlecenia stanowi podstawę naszego działania.

Zapraszamy Was do skarbca góralskich tradycji!

Sprawdź co Cię czeka

Galeria
Video

Nasza oferta dla Ciebie

Przeżyj to!

Zobacz ofertę kuligów w Beskidzie żywieckim

Rezerwuj teraz

Zobacz ofertę kuligów w Beskidzie śląskim

Rezerwuj teraz

Zobacz ofertę kuligów w Beskidzie małym

Rezerwuj teraz

REZERWUJ DODATKOWE ATRAKCJE NA KULIGU

Więcej informacji