Kuligi w beskidach

Współpraca

Miło nam, że pragniesz dołączyć do nas jako Partner biznesowy.

Portal www.kuligiwbeskidach.pl to system tylko dla rzetelnych firm, które wyróżnia najwyższa jakość podczas całego procesu świadczenia usług i dostarczania produktów. Dzięki temu platforma sprzedaży kuligów i innych usług w Beskidach to wielka wartość i ogromne korzyści dla odwiedzających nas turystów, ale i mieszkańców. Wierzymy, że zajmujesz się czymś wyjątkowym, dlatego z przyjemnością poznamy szczegóły współpracy. Dzięki naszemu nowoczesnemu systemowi rezerwacji imprez możemy zawrzeć z Tobą elektroniczną umowę, dzięki której na zasadach prowizyjnych będziesz mógł sprzedawać nasze produkty u siebie w pensjonacie / hotelu / karczmie / punkcie informacji turystycznej lub w innym miejscu, które reprezentujesz. Wzbogaci to znacznie Twoją ofertę i w bardzo dynamiczny sposób zaczniesz zarabiać pieniądze sprzedając swoim Klientom nasze produkty. Skontaktuj się z nami, a wygenerujemy dla Ciebie zaproszenie.

Proces nawiązywania umów jest zautomatyzowany, a umowa może zostać zawarta w wersji papierowej lub elektronicznej. Jeżeli jesteś właścicielem biura podróży, hotelu lub innego obiektu turystycznego i chcesz wzbogacić swoją ofertę turystyczną o organizację białych i zielonych kuligów z atrakcjami w Beskidach lub dać swoim klientom możliwość zakupienia biletu z rabatem – podpisz z nami umowę agencyjną i ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM BIZNESOWYM!

Każdy Klient, który zakupi bilet na kulig w Państwa placówce, może otrzymać go ze zniżką / rabatem, której udzielimy wysyłając na waszego maila specjalny kod rabatowy. Podczas zakupu biletu na dowolny kulig zapłacicie o ustaloną wcześniej kwotę mniej, co może też stanowić albo Waszą prowizję lub specjalny bonus dla waszego Klienta. Każdy podmiot, który podpisze z nami umowę agencyjną dostanie unikatowy kod rabatowy z którego może korzystać bezterminowo.

Bilety na kuligi z atrakcjami kupują Państwo on – line z naszego portalu www.kuligiwbeskidach.pl korzystając z prostego w obsłudze panelu sprzedaży internetowej, do którego dostęp ma każdy. Gdy wybierzecie już konkretną miejscowość, datę, godzinę kuligu i ilość osób chcących brać udział w imprezie jest specjalna rubryka do uzupełnienia o nazwie KOD RABATOWY. To właśnie tutaj wpisujecie unikatowy kod rabatowy przypisany tylko i wyłącznie dla waszej firmy i kupujecie kulig z rabatem, który ustalony jest w umowie agencyjnej.  Nikogo nie rozliczamy z wyników sprzedaży, a panel oraz wszystkie materiały reklamowe, które zostaną Państwu dostarczone są darmowe. Współpracując z nami będziesz w stanie w kilka sekund wygenerować wejściówkę dla swojego Klienta korzystając z wybranej metody płatności online w czasie rzeczywistym. Wystarczy kliknąć, zaakceptować nasze warunki i zaczynamy współpracę! To takie proste!

W celu nawiązania współpracy prosimy o kontakt: