Kuligi w beskidach

Oferta dla galerii handlowych

Kapela góralska - Oferta dla galerii handlowych

WSPÓŁPRACUJ Z NAJLEPSZYMI!

Gramy jako folkowy zespół weselny, lub jako tradycyjna kapela góralska. Oferujemy też usługę DJa Janosika, konferansjera, wodzireja, gawędziarza i animatora. Naszą kapelę tworzą muzycy z pasją i wysokimi umiejętnościami. Cechą charakterystyczną naszej kapeli są folkowe brzmienia. Wywodzą się one z zamiłowania do muzyki góralskiej, w której dorastaliśmy, która płynie w naszych żyłach z pokolenia na pokolenie. Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnego zespołu na swoją imprezę integracyjną, który swoją charyzmą, umiejętnościami i poczuciem humoru, rozbawi i zachęci wszystkich Gości do zabawy to dobrze trafiliście! Muzyką pasjonujemy się od dzieciństwa i jest to dla nas największa pasja i nasze hobby!

Kapela góralska - Oferta dla galerii handlowych

WYBUCHOWA MIESZANKA ENERGII, HUMORU I PASJI!

Grupa młodych, dynamicznych ludzi tworzących skład naszej kapeli góralskiej KARPACKIE ZBÓJE to wybuchowa mieszanka energii, humoru i pasji do muzyki, którą dzielimy się ze słuchaczami. Od dzieciństwa jesteśmy związani z folklorem i muzyką góralską. W naszym repertuarze oprócz szeroko rozumianej muzyki góralskiej znajdują się utwory biesiadne, rozrywkowe i klasyczne. Muzykę dostosowujemy do okoliczności i towarzystwa. Oferujemy pełen wachlarz usług związanych z oprawą muzyczną każdej imprezy firmowej. Od klasycznych standardów muzyki góralskiej, poprzez nowe utwory muzyki rozrywkowej, po typowo tradycyjne góralskie granie! Gramy zarówno kameralne koncerty dla wąskiego grona uczestników, jak i dla dużych grup, które liczą sobie setki osób.

Kapela góralska - Oferta dla galerii handlowych

ZBÓJNICKA ANIMACJA

Często występujemy też na międzynarodowych festiwalach. Nasze profesjonalne nagłośnienie i ledowe oświetlenie sceniczne imprezy sprawi, że będzie to wspaniała przygoda!

Jako kapela góralska jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na nowe wyzwania artystyczne. Prowadzimy zabawy w sposób taktowny, ale z dużą dawką humoru adekwatnie do towarzystwa. W naszym składzie mamy wodzirejów, gawędziarzy, profesjonalnych tancerzy, którzy prezentują i uczą Gości tańców góralskich a nawet orężnego tańca zbójnickiego!

 

Kapela góralska - Oferta dla galerii handlowych

GWARANCJA SATYSFAKCJI!

Serdecznie polecamy i zachęcamy osoby odpowiedzialne za zapewnienie całorocznych atrakcji wewnątrz galerii handlowych lub też na terenie zewnętrznym przylegającym do galerii handlowej na terenie całej Polski, do zabawy razem z naszą kapelą góralską Karpackie Zbóje!

Przedstawiamy Państwu możliwość wyboru kilkunastu programów, które idealnie nadają się na każdą okazję i na każdą porę roku. Dojedziemy do Was w każdy – nawet najdalszy zakątek naszego kraju! Rezerwacja jest bardzo prosta i odbywa się ON – LINE. Czekamy na rezerwację i zapraszamy do wspólnej zabawy! Hej!

Kapela góralska - Oferta dla galerii handlowych

ATRAKCYJNY GÓRALSKI EVENT

Występ kapeli góralskiej KARPACKIE ZBÓJE z gawędziarzem, multiinstrumentalistą Jacentym Ignatowiczem – Finalistą programu Mam Talent z TVN (tradycyjne instrumenty ludowe: skrzypce, złóbcoki, gęśle, multanki, kontrabas, fujarka pasterska, róg myśliwski, trombita, zbójnicka piła do gry – 5 muzyków + gawędziarz) to genialna atrakcja na różnego rodzaju imprezy w galeriach handlowych na terenie całego kraju. Podczas tej imprezy zademonstrujemy wiele przyśpiewek zbójnickich z regionu Beskidu Żywieckiego, Śląskiego i Małego jak również ze Śląska Cieszyńskiego oraz Orawy, Spisza i Podhala. Piosenki i przyśpiewki zbójnickie zaprezentujemy Państwu w pierwotnym brzmieniu. To unikatowa propozycja dla pasjonatów zbójeckiego śpiewania i dobrej góralskie zabawy z przytupem. Hej!

Kapela góralska - Oferta dla galerii handlowych

MEGA ZABAWA PO GÓRALSKU!

Kapela Karpackie Zbóje wyspecjalizowała się w prowadzeniu dynamicznych, pełnych humoru biesiad góralskich podczas których, bawi muzyką, tańcem, góralskimi konkursami i przeplata to wszystko góralskim humorem serwowanym przez wodzireja Janosika. Podczas imprezy organizujemy konkursy wiedzy o góralszczyźnie z atrakcyjnymi nagrodami promującymi zbójnictwo karpackie. W repertuarze gawędziarza i kapeli góralskiej znajdują się również kawały góralskie. Biesiady góralskie w galeriach handlowych cieszą się ogromnym powodzeniem i żywym zainteresowaniem publiczności.

Kapela góralska - Oferta dla galerii handlowych

IMPREZY W STYLU FOLK

Nasza kapela góralska Karpackie Zbóje, zespół folkowy, góralski zespół rozrywkowy powstał w 2007 roku w Żywcu. Od wielu lat obsługujemy kompleksowo imprezy folkowo – biesiadne, koncerty muzyki góralskiej, biesiady góralskie, inscenizowane napady zbójnickie w największych galeriach handlowych na terenie całego kraju. Z nami zobaczycie tańce góralskie, takie jak hajduk, zbójnicki, obrytka, siustany i inne. Zorganizujemy taniec z góralkami, konkursy i góralski humor naszego bacy wodzireja. Naszą kapelę tworzą górale i zbójnicy o bogatych, rodzinnych tradycjach muzykowania, a ich umiejętności kształtowane były przez lata edukacji muzycznej. Wesołe góralskie klimaty pełne humoru, tańca, wspólnych zabaw i śpiewów z publicznością to nasza specjalność.

Kapela góralska - Oferta dla galerii handlowych

IMPREZY GÓRALSKIE Z GÓRNEJ PÓŁKI

Nasza góralska muzyka to znakomita oprawa muzyczna na liczne imprezy w dowolnej galerii handlowej, urozmaicenie atrakcji z okazji świąt, jarmarków, rocznicy powstania galerii handlowej itp. Imprezy góralskie, a także świetne koncerty muzyki góralskiej, folkowej i ethno, biesiady i wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe oraz widowiska estradowe to nasza propozycja dla WAS. Zespół góralski Karpackie Zbóje koncertuje w kraju i za granicą, ukazując podczas występów piękno góralskich strojów, prezentując urok jaki niesie gwara i muzyka góralska. Skład kapeli: skrzypce, akordeon, kontrabas, instrumenty pasterskie, wodzirej. Polecamy też góralski lub zbójnicki catering podczas naszego występu w galerii handlowej, aranżację naszego stanowiska w stylu folkowym. Publikę porwiemy do tańca, a góralskie granie nie będzie miało końca! Zachęcamy również do rezerwacji usług naszego DJ Janosika, który ubrany w mundur zbójnicki świetnie nada się do poprowadzenia różnych zabaw i konkursów dla odwiedzających galerię handlową.

Kapela góralska - Oferta dla galerii handlowych

ZABAWY PEŁNE GÓRALSKIEGO HUMORU

Gwarantujemy pełną góralskiego humoru zabawę w stylu zbójeckim z elementami folkloru karpackiego. Podczas naszego występu możemy zorganizować wiele atrakcji takich jak: występ kapeli góralskiej z muzyką zbójnicką, biesiada góralska i zbójecka (baciarka góralska), wieczór karpacki z degustacją zbójeckich potraw z regionalnym programem artystycznym, profesjonalny napad zbójnicki obrzęd pasowania na zbójnika, prowadzenie warsztatów regionalnych i konkursów wiedzy o góralszczyźnie.

Impreza w oprawie góralskiej lub zbójnickiej to idealny pomysł dla każdej galerii handlowej, by w oryginalny a zarazem tradycyjny sposób uświetnić Waszą wyjątkową uroczystość. Posiadamy swój profesjonalny sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy. Dysponujemy swoim busem.

BAWMY SIĘ!!!

Bawmy się!

Sprawdź aktualną ofertę
Pozostała oferta kapeli Góralskiej

Dołącz do nas i baw się razem z nami! Hej!