Kuligi w beskidach

Dlaczgo my?

PRAWDZIWA BIESIADA Z RDZENNYMI GÓRALAMI

W trakcie kuligu białego lub zielonego kuligu będziecie mieli możliwość spotkania prawdziwych górali z dziada pradziada, mówiących gwarą, dla których tradycje, zwyczaje, obyczaje, regionalizm, umiłowanie góralskiej kultury to podstawa żywobycia. Podczas naszej imprezy spędzicie Państwo czas przy ognisku z jedną z najlepszych kapel góralskich w Beskidach – Karpackimi Zbójami oraz pysznym, regionalnym, swojskim jadłem. Jeśli wybierzecie kulig z dyskoteką w stylu FOLK-POLO oraz z karaoke po góralsku to zagra dla Was najbardziej znany DJ w Beskidach – DJ JANOSIK.

PRAWDZIWA BIESIADA Z RDZENNYMI GÓRALAMI

Często na naszych dyskotekach, które odbywają się w trakcie kuligu organizujemy pokazy laserowe, koncerty gwiazd Disco – Polo jak np. Dawid Narożny lub koncerty z muzyką biesiadną z naszym przyjacielem Mirkiem Szołtyskiem! Dysponujemy potężnym sprzętem nagłaśniającym wysokiej skuteczności, wytwornicami dymu poziomego i pionowego, klimatycznym oświetleniem ledowym, stroboskopami, nowoczesnymi rzutnikami służącymi do wyświetlania naszych teledysków oraz do wyświetlania tekstów piosenek podczas KARAOKE po góralsku. Na naszych imprezach w niektórych karczmach używamy wytwornic śniegu i baniek mydlanych co jest mega nietypową atrakcją, która wzbogaca program naszych kuligów. Podczas naszych biesiad serwowane są smakołyki beskidzkiej kuchni, a imprezy odbywają się w przepięknych, wyselekcjonowanych przez nas specjalnie dla Was karczmach, kolibach i bacówkach!

ORYGINALNA IMPREZA INTEGRACYJNA W STYLU FOLK

Gwarantujemy najlepszy program integracyjny – napad zbójnicki na kuligowiczów , góralskie śpasy, gry i zabawy integracyjne, pary taneczne, pokazy tańca zbójnickiego, góralskie hostessy, degustację regionalnych alkoholi, pieczenie całego świniaka, dzika lub barana, góralską animację na najwyższym możliwym poziomie, kontakt z rdzennymi góralami mówiącymi gwarą, atrakcyjne, folkowe nagrody podczas zabaw, zbójeckie glejty bezpieczeństwa (unikatowe certyfikaty / dyplomy z imprezy). Będzie się u nas działo – tańce, góralskie śpiewy, pasowanie na gaździnkę i zbójnika wieczoru, oraz odczytanie przysięgi zbójnickiej! To wszystko przygotuje dla Was Góralska Agencja Eventowa GÓRALOMANIA.PL

Gwarantujemy mnóstwo zabawy, śmiechu i folkloru w najlepszym wydaniu! Hej!

NAJPIĘKNIEJSZE LOKALIZACJE KULIGÓW

Nasze kuligi nieprzerwanie od 15 lat organizujemy w najpiękniejszych miejscach w Beskidzie Żywieckim, Beskidzie Śląskim, Beskidzie Małym. Zbójnickie kuligi odbywają się w miejscach znanych i lubianych, pośród lasów, polan, potoków górskich, wśród góralskich wiosek, w cudownych dolinach porośniętych pradawną puszczą karpacką w niesamowitej beskidzkiej scenerii, w czystych ekologicznie terenach, gdzie od dziesiątek lat kultywowane są starodawne tradycje góralskie. Wiele tras kuligowych przebiega w granicach administracyjnych Babiogórskiego Parku Narodowego, Parku Krajobrazowego Beskidu Żywieckiego, Śląskiego i Małego z dala od samochodów, wielkomiejskiego gwaru i smrodu spalin. Cisza, spokój, kontakt z naturą, świeże powietrze i dziewicza beskidzka przyroda – to nas wyróżnia nasz trasy na tle naszej konkurencji.

REGIONALNE, BESKIDZKIE JADŁO

W trakcie kuligu zadbaliśmy, abyście otrzymali pyszny, swojski, regionalny posiłek. Każdy kuligowicz przyjeżdża nie tylko aby podziwiać przepiękne beskidzkie panoramy, ale też aby dobrze i syto zjeść i świetnie się zabawić. Stawiamy na jakość naszych posiłków. Promujemy dania tradycyjne, regionalne, wg starodawnych przepisów naszych dziadów i pradziadów. Częstokroć dania te przygotowywane są przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich, co jest gwarancją świeżości, oryginalnego smaku, dużych porcji i tego, że nasze posiłki podawane są w estetyczny sposób. W zbójnicki catering wkładamy nasze serce i każdy to widzi! Gwarantujemy najwyższą jakość naszych posiłków oraz to, że posiłki są zawsze gorące i dobrze doprawione. Wiemy bowiem, że bardzo zależy Wam na tym aby podczas kuligu dobrze zjeść. Nasze regionalne przysmaki serwowane podczas zbójnickich kuligów na długo pozostaną w Waszej pamięci.

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Nasza Firma wraz z największym biurem podróży w Beskidach – Beskidzkim Centrum Turystyki oraz Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury  zorganizuje dla Was imprezę uszytą pod Wasze oczekiwania. To co nas wyróżnia to kompleksowość w załatwieniu wszystkich możliwych atrakcji turystycznych. Oprócz organizacji kuligu zorganizujemy dla Was noclegi w sprawdzonych hotelach / pensjonatach / kwaterach prywatnych / domkach góralskich / gospodarstwach agroturystycznych, transport na naszą wspólną imprezę kuligową z dowolnego miejsca w Polsce i nie tylko (busy, autokary, taksówki), wycieczki jednodniowepakiet ubezpieczeniowy podczas całej imprezy turystycznej , atrakcje z adrenaliną – quady, jazdę jeepami OFF ROAD, strzelanki paintballowe, skutery śnieżne, olimpiady sportowe, warsztaty regionalne itp., które organizujemy we współpracy z Góralską Agencją Eventową GÓRALOMANIA.PL.

FIRMA KTÓRA JEST CZŁONKIEM PRESTIŻOWYCH ORGANIZACJI TURYSTYCZNYCH

Jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą, licencjonowanym organizatorem turystyki (touroperatorem) z dużą ilością agentów, którzy sprzedają na terenie całej Polski nasze imprezy kuligowe. W każdym sezonie obsługujemy około 20.000 osób z Polski i zza granicy. Od wielu lat jesteśmy członkiem prestiżowych organizacji turystycznych takich jak Polska Izba Turystyki, Śląska Organizacja Turystyczna, Śląska Izba Turystyki i Izba Turystyki RP, co świadczy o naszej randze i prestiżu naszej Firmy. Jesteśmy Firmą transparentną działającą na beskidzkim rynku ponad 15 lat.

KULIGI W BESKIDACH TO RZETELNA FIRMA

Jesteśmy partnerem Krajowego Rejestru Długów i przynależymy do programu RZETELNA FIRMA. W każdej chwili mogą Państwo sprawdzić stan finansowy naszej Firmy. Nie mamy nic do ukrycia, gdyż jesteśmy Firmą wiarygodną i wypłacalną.

Jesteśmy uczestnikiem Programu
RZETELNA Firma
Sprawdź naszą rzetelność na

Nasza Firma od kilku lat jest uczestnikiem tego programu, ponieważ chcemy pokazać, iż rzetelność i uczciwość w biznesie jest dla nas najważniejsza.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRZYSZŁOŚCI

Nasza Firma została nagrodzona w 2019 roku za unikatowe produkty turystyczne w Beskidach, które cieszą się dużą popularnością już od kilku sezonów. Kuligi z nami to gwarancja satysfakcji, unikatowych programów, rzetelności i sumienności w działaniu oraz innowacyjnych rozwiązań w obsłudze grup zorganizowanych. Warto starać się, bardzo ciężko pracować i nigdy się nie poddawać. Dziękujemy za zaufanie tysiącom obsłużonych Gości w Beskidach i nie tylko. Obiecujemy, że nigdy nie zawiedziemy Waszego zaufania! Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” to znak rozpoznawczy najlepszych polskich firm. Zapraszamy na stronę PRZEDSIĘBIORSTWO PRZYSZŁOŚCI www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl

LAUREAT ZŁOTYCH ORŁÓW TURYSTYKI

Nasza Firma została odznaczona prestiżową, ogólnopolską nagrodą plebiscytu Złote Orły Turystyki. W plebiscycie tym wyłoniono Firmy najlepsze z najlepszych z całego kraju – bez podziału na miejscowości. Jesteśmy dumni, że nasza Firma znalazła się w tym elitarnym gronie podmiotów gospodarczych najlepiej ocenianych przez Klientów z całej Polski. To wyróżnienie zdarzyło się nam już w 2019 roku. Cieszymy się, że Klienci docenili naszą ciężką pracę i to dzięki nim możemy poszczycić się tym wyróżnieniem. Plebiscyt Orły Turystyki wyłania tych przedsiębiorców, którzy wyróżniają się najwyższą jakością świadczonych usług na polskim rynku. Kapitułą oceniającą są sami Klienci dzielący się swoją opinią na portalach społecznościowych i innych stronach. Aby wyłonić wyłącznie najlepszych z branży na rynku, Instytut przebadał ponad 40 tysięcy firm. Już w pierwszym etapie odrzucono ponad 34.5 tysiąca z nich.

LAUREAT ZŁOTYCH ORŁÓW TURYSTYKI

Potwierdziło to świetną pozycję naszej Firmy na tle konkurencji, ale również sympatię i zaufanie Klientów, które sobie zaskarbiliśmy swoją codzienną pracą od 2007 roku. Aby uzyskać jak najrzetelniejszy obraz weryfikowanych przedsiębiorstw, sprawdzono ponad 7 milionów stron internetowych. Badanie przeprowadzono na podstawie opinii klientów, wyrażanych w ocenach, pozostawionych na takich portalach jak: Google Maps, Facebook, ZUMI, Nowoczesna Firma, serwis GoWork i wiele innych. Weryfikacja tak ogromnej ilości źródeł pozwoliła dotrzeć do ponad 2 milionów ocen klientów. W tej klasyfikacji otrzymaliśmy 9.2 punktów, co na tle innych Firm w kraju stanowi znakomity wynik. Lista Laureatów jest dostępna pod adresem: www.orlyturystyki.pl

FIRMA NALEŻĄCA DO PROGRAMU „UCZCIWY PRZEDSIĘBIORCA”

Nasza Firma uzyskała wielokrotnie prestiżowy certyfikat, który zdecydowanie buduje zaufanie naszych Klientów do naszej marki KULIGI W BESKIDACH. Posiadanie Ogólnopolskiego Statusu Uczciwego Przedsiębiorcy to dla nas wielki prestiż i uznanie. Wiemy, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, aby odnieść sukces, jest pokochać swoją pracę. I my to zrobiliśmy już w 2007 roku i traktujemy naszą pracę jak swoistą misję, nasze największe hobby i pasję. Dlatego odnosimy tak spektakularne sukcesy na arenie polskiej turystyki i wyróżniamy się na tle naszej konkurencji. Dzięki uczestnictwie w tym programie codziennie zdobywamy wielu nowych Klientów, którzy potrafią nam zaufać i mają gwarancję, że się nie zawiodą.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

Nasza firma od 15 lat sukcesywnie powiększa zasięg swojego działania. W roku 2016, 2017, 2018 i w 2019 roku uzyskaliśmy prestiżowy tytuł FIRMY GODNEJ ZAUFANIA ELITE. Certyfikat ten jest przeznaczony elitarnym Firmom cechującym się nienaganną opinią wśród Klientów i kontrahentów. Proces certyfikacji polega na niewykryciu negatywnych opinii w Internecie na temat danego podmiotu w oprogramowaniu Wskaźnika Opinii przy zastosowaniu danych Fraz Wrażliwych. Nasza Firma ma nieposzlakowaną opinię i etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów.Wszelkie informacje na ten temat znajdą Państwo na stronie www.firmagodnazaufania.pl

FIRMA PRZYJAZNA INTERNAUTOM

Z przyjemnością informujemy, że nasza Firma jako uczestnik programu Firma Przyjazna Internautom otrzymała Certyfikat FPI za wysoki standard komunikacji z Klientami w internecie oraz dopasowanie wizerunku do wymagań internautów. Programem objęte są firmy, które dbają o wysoki standard komunikacji z klientami w Internecie, a celem programu jest edukacja przedsiębiorców, jak przygotowywać prezentacje, dzięki którym dotrą do szerszego niż dotychczas grona użytkowników. Dzięki temu skorzystają zarówno firmy, jak i internauci, którzy szybciej niż dotychczas odnajdą istotne dla nich informacje. Te firmy, które dbają o swój wizerunek w internecie i spełniają szereg warunków, aby zadowolić internautów są wyróżniane oraz specjalnie promowane przez portal Firmy.net. Udział w programie pomógł nam wyróżnić firmę na tle konkurencji, jako otwartą na opinie i potrzeby internautów. Naszą Firmę znajdziecie pod tym linkiem

GWARANCJA NAJLEPSZEGO WYBORU OFERTY

Oferteo.pl daje wybór, który pozwala zdecydować się na najlepszą ofertę sprzedaży poszukiwanego produktu lub wykonania usługi. Nasi Klienci wybierając ofertę kuligu kierują się zawsze dobrą ceną, przejrzystością oferty, szybką realizacją zlecenia, wysoką jakością usług, starannością i solidnością, jak i wiarygodnością danej Firmy, z którą nawiązują współpracę. Wiedząc o tym stworzyliśmy dla Państwa najbardziej atrakcyjne na beskidzkim rynku usług turystycznych oferty kuligów od najtańszych do najdroższych z wieloma atrakcjami. Nasze oferty dedykowane są dla każdej grupy odbiorców od najmłodszych do seniorów włącznie. Dzięki szerokiej gamie naszych usług obsługujemy rok rocznie około 20.000 osób w sezonie kuligowym w 40 miejscowościach w Beskidach. Zaufaj naszej Firmie i wybierz nasza ofertę! Dzięki obecności naszej Firmy na portalu OFERTEO mają Państwo gwarancję, że podejmujecie współpracę z Firmami godnymi zaufania. Nasza Firmę zobaczysz na portalu OFERTEO pod tym linkiem.

SŁUCHAMY SWOICH KLIENTÓW

Nasza Firma od 2019 roku należy do programu OPINEO.PL, która jest pierwszym w Polsce serwisem internetowym skupiającym opinie konsumentów o sklepach, produktach i firmach. Jako niezależna platforma prezentuje opinie konsumentów. Ich wieloletnie doświadczenie pozwoliło wypracować wiodącą pozycję na rynku dzięki temu, na bazie zebranych wiarygodnych opinii, co roku powstaje Ranking Opineo. Wiarygodne Opinie to opinie wystawione po dokonaniu transakcji, wyrażone za pomocą formularza serwisu – po zaproszeniu wygenerowanym przez system Wiarygodnych Opinii. Dzięki bardzo dobrym opiniom na temat naszej Firmy KULIGI W BESKIDACH w serwisie OPINEO.PL mamy nienaganny wizerunek wiarygodnego, zaufanego i rzetelnego partnera biznesowego co powoduje, że obsługujemy 20.000 kuligowiczów w każdym sezonie kuligowym w Beskidach. Uważamy, że warto słuchać opinii swoich Klientów, aby coraz bardziej udoskonalać proces sprzedaży i obsługi kuligów aż w 40 miejscowościach w Beskidach. Bardzo dbamy o jakość świadczonych usług i staramy się być w tym co robimy najlepsi.

FIRMA OTWARTA NA OPINIE OBECNYCH I BYŁYCH PRACOWNIKÓW

Jesteśmy Firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników i chętnie odpowiemy na nurtujące Państwa pytania. Widząc Państwa rosnące zainteresowanie, postanowiliśmy dołączyć do portalu już w 2019 roku i wykorzystać, to miejsce do przedstawienia warunków współpracy, jakie proponujemy oraz przybliżyć atmosferę, jaką staramy się budować w naszej Firmie. Dlatego zachęcamy do śledzenia naszego profilu. Serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy do zobaczenia naszego profilu na portalu GoWork.

FIRMA KTÓRA UBEZPIECZA KAŻDEGO KULIGOWICZA

Każdy z kuligowiczów jest ubezpieczony w towarzystwie ubezpieczeniowym Signal Iduna przez biuro ubezpieczeń w Żywcu z którym ściśle współpracujemy czyli z ŻYWIECKIM CENTRUM UBEZPIECZEŃ, co gwarantuje bezpieczeństwo i profesjonalizm. Już od 15 lat nieprzerwanie organizujemy kuligi w Beskidach i jesteśmy największym organizatorem kuligów w tym rejonie Polski. Do tej pory obsłużyliśmy około 100.000 kuligowiczów. Stale podnosimy jakość świadczonych przez nas usług, kwalifikacje naszych pracowników, inwestujemy w nowoczesne technologie i kanały sprzedaży naszych produktów.

FIRMA KTÓRA DBA O RODZINY Z DZIEĆMI

Od 1.12.2022r. można rezerwować kuligi przez nasz portal kuligowy na szczególnych zasadach. Nasza Firma podpisała umowę ze Związkiem Dużych Rodzin „Trzy Plus”, co oznacza, że wszystkie rodziny wielodzietne (rodzice i dzieci) będą mogły zakupić u nas kuligi z rabatem. Rodziny, które posiadają Kartę Dużej Rodziny mogą nabywać nasze produkty on – line w taki sposób, że i dzieci i rodziców obowiązywać będą bilety ulgowe. Dzieci do 3 roku życia uczestnictwo w kuligu mają GRATIS, a dzieci wraz z rodzicami mają bilety ulgowe o ok. 10% tańsze. Karta Dużej Rodziny jest wyrazem dostrzeżenia i uznania wartości pracy opiekuńczej i wychowawczej, jaką wykonują rodzice trojga lub więcej dzieci. Dzieci są podstawowym bogactwem społeczeństwa, zapewniając jego długofalowe trwanie, rozwój i wzrost gospodarczy. Rodzin z trojgiem lub więcej dzieci jest w Polsce blisko milion, co oznacza około 7,5 mln obywateli. Prawie 3 mln z nich posługuje się Kartą Dużej Rodziny.

FIRMA KTÓRA DBA O RODZINY Z DZIEĆMI

Już ponad osiem tysięcy Firm w Polsce włączyło się do programu rabatów w ramach Karty Dużej Rodziny, a zniżki obowiązują w około 30.000 miejsc. Nasza Firma jest jedną z nich. Firma LESZEK MŁODZIANOWSKI ZBÓJNICKI SZLAK SP.Z.O.O. której jedną z marek parasolowych jest marka KULIGI W BESKIDACH www.kuligiwbeskidach.pl chce realnie wesprzeć polskie rodziny udzielając rabatów na kuligi w Beskidach na własny koszt. Czujemy się odpowiedzialni za to, aby polskie społeczeństwo w tym szczególnie rodziny z dziećmi skorzystały z jak największej gamy naszych usług. Dlatego zachęcamy do zakupów naszych kuligów z rabatami. Naszą Firmę znajdziecie pod tym linkiem: KULIGI W BESKIDACH

 

FIRMA OBSŁUGUJĄCA NAJWIĘKSZE KORPORACJE W POLSCE

Obsługujemy z powodzeniem największe korporacje w Polsce takie jak: Bolix, Castorama, Auchan, ING BANK, PZU, PKO, Grupa Azoty, Lakma, Lyreco, Maersk, Maspex, Wedel, Sabre, Skanska, New Holland, Sandvik, Sudzuker Polska, Renault, Auto Gazda Group, Pixel Technology, Davis, Taxor, Klingsport i wiele innych. Mamy nienaganną opinię wśród setek obsłużonych firm oraz dziesiątków tysięcy klientów indywidualnych z Polski jak i zza zagranicy. Zapraszamy więc do skarbca góralskich tradycji z naszą firmą KULIGI W BESKIDACH!

BAWMY SIĘ!

Zapraszamy więc do skarbca góralskich tradycji z naszą firmą KULIGI W BESKIDACH!

Nasza oferta dla Ciebie

Przeżyj to!

Zobacz ofertę kuligów w Beskidzie żywieckim

Rezerwuj teraz

Zobacz ofertę kuligów w Beskidzie śląskim

Rezerwuj teraz

Zobacz ofertę kuligów w Beskidzie małym

Rezerwuj teraz

REZERWUJ DODATKOWE ATRAKCJE NA KULIGU

Więcej informacji