Kuligi w beskidach

Informacje Covid'owe

Informacje o bezpieczeństwie (Covid-19)

W związku z licznymi pytaniami mamy dla Was garść informacji związanych z organizacją kuligów w czasie zwiększonego reżimu sanitarnego. Gwarantujemy, że w czasie trwania pandemii nasza firma spełnia najwyższe kryteria sanitarne. Większość obowiązków związanych z bezpieczeństwem leży w rękach naszych Pracowników, którzy na bieżąco dbają o dezynfekcję. Organizacja kuligu to idealny sposób, by całą rodziną odpocząć i zapomnieć na chwilę o pandemii!

1. UBEZPIECZENIA DODATKOWE (POLECANE W ZWIĄZKU Z COVID-19):
Czyli jak spać spokojnie, bez ryzyka utraty środków. Ubezpieczenia przygotowane dla Klientów Biura przez naszego długoletniego Partnera, Towarzystwo Ubezpieczeń SIGNAL IDUNA: Dla naszych Klientów, którzy chcą spać spokojnie i nie martwić się o wpłacone do Biura środki w przypadku np. zdarzenia losowego, choroby (w tym covid), przymusowej kwarantanny lub izolacji, SIGNAL IDUNA przygotowała dodatkowe, rozszerzone warianty ubezpieczenia:
  • od KOSZTÓW IMPREZY TURYSTYCZNEJ (RG)
  • od KOSZTÓW PRZERWANIA IMPREZY TURYSTYCZNEJ (RGS)
W momencie dokonywania rezerwacji na naszej stronie internetowej za pośrednictwem FORMULARZA REZERWACJI, zachęcamy do zakupu dodatkowego ubezpieczenia, rekomendujemy zakup:
WARIANT NR 1: PODSTAWOWY
lub
WARIANT NR 2: PODSTAWOWY+COVID19
Pozostałe warianty:
  • nr 3 o nazwie 'Podstawowy+Covid19+Kwarantanna/Izolacja' - zawiera ryzyko skierowania na kwarantannę, poddania izolacji związanej z COVID-19.
  • nr 4,5,6 zawierają dodatkowo ryzyko choroby przewlekłej lub nowotworowej.
CO ZYSKUJESZ? UBEZPIECZENIE TO POZWOLI TOBIE SPAĆ SPOKOJNIE I NIE MARTWIĆ SIĘ UTRATĄ WPŁACONYCH ŚRODKÓW W PRZYPADKU NP. ZACHOROWANIA (W WARIANCIE NR 2 TAKŻE Z POWODU COVID-19), OTRZYMANIA POZYTYWNEGO WYNIKU TESTU NA OBECNOŚĆ KORONAWIRUSA COVID-19 PRZED WYJAZDEM (GDY NA KIERUNKU TWOJEGO WYJAZDU TEST NADAL JEST WYMAGANY).
SIGNAL IDUNA zwraca opłaty poniesione przez Ubezpieczonego w związku z rezygnacją z podróży lub przerwaniem uczestnictwa w imprezie turystycznej z 21 powodów (opisane w OWU) zaistniałych w trakcie trwania ochrony ubezpieczeniowej i odpowiedzialności SIGNAL IDUNA oraz uniemożliwia realizację podróży. Koszt każdego wariantu ubezpieczenia jest zależny od ceny imprezy turystycznej. W łatwy sposób możesz sam sprawdzić koszt każdego wariantu ubezpieczenia, zaznaczając w formularzu rezerwacji przy danym wariancie okienko 'TAK'.
2. SZCZEPIENIA? TESTY? POLITYKA BIURA W ZAKRESIE ANULACJI / ZMIAN / REZYGNACJI W CZASIE COVID-19
Kilka informacji praktycznych. Zmiany rezerwacji, anulacje. Informujemy, że w sytuacji, gdy na wybranej prze naszych Klientów destynacji, będzie obowiązywać / obowiązuje zasada przyjmowania TYLKO turystów, którzy mają potwierdzenie wykonania szczepienia lub zostanie / został utrzymany wymóg wykonania testu (dowolny test COVID-19), przyjmujemy, że:
  • W przypadku obowiązkowej szczepionki przeciwko COVID-19, oraz braku alternatywnych możliwości (np. wykonanie testu na własny koszt, zaświadczenie o statusie 'ozdrowieńca covid-19'), Klient/ka może zrezygnować z wyjazdu / destynacji i zamienić na inny wyjazd z oferty biura lub zamienić wpłaconą kwotę na 'Voucher 365 Sport Events', do wykorzystania do 1 roku od daty zakończenia wyjazdu (dotyczy daty ponownej rezerwacji wyjazdu, sam wyjazd może odbyć się później), z którego zrezygnował/a. Rezygnacja będzie skuteczna, jeśli zostanie zgłoszona na max 10 dni przed wyjazdem.
  • W przypadku obowiązku wykonania testu na COVID-19, rezygnacje odbywają się na zasadach ogólnych warunków uczestnictwa, a Klient/ka przed wyjazdem powinien/powinna wykonać test (na własny koszt) na zasadach określonych przez władze państwa docelowego.
Niezależnie od sytuacji, jaka będzie miała miejsce w nadchodzącym czasie, rekomendujemy zakup dodatkowego ubezpieczenia od kosztów imprezy turystycznej (informacje powyżej).
3. INFORMACJE MSZ - POLAK ZA GRANICĄ
PRZED DOKONANIEM ZGŁOSZENIA NA WYJAZD ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WIADOMOŚCIAMI NA STRONIE MINISTERSTWA SPRAW ZAGRANICZNYCH RP - POLAK ZA GRANICĄ - TUTAJ
Znajdziesz tam informacje dotyczące aktualnych ostrzeżeń dla podróżujących w danym kraju, jak również informacje dotyczące:
  • wymaganych dokumentów podróży
  • bezpieczeństwa
  • zdrowia i zalecanych szczepień
  • przepisów celnych
INFORMACJE NA TEMAT AKTUALNYCH ZASAD I OGRANICZEŃ W POLSCE (W TYM, NP. OGRANICZENIA W PRZEMIESZCZANIU SIĘ, KWARANTANNA, IZOLACJA) ZNAJDZIESZ TUTAJ

Bilety online i płatności bezgotówkowe

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszego portalu sprzedażowego na stronie www.kuligiwbeskidach.pl gdzie bezgotówkowo możecie kupić bilet na dowolny kulig w sezonie WIOSNA, LATO, JESIEŃ, ZIMA. Dzięki naszej aplikacji, nie musicie drukować papierowej wersji biletów na kulig. Nasi pracownicy za pomocą smartfonów zaczytają QR kod zawarty na bilecie w waszym telefonie. Na tej podstawie jest sprawdzana bezdotykowo Wasza rezerwacja.

Maseczki podczas kuligów

Podczas biesiady przy ognisku oraz w trakcie jazdy kuligiem na świeżym powietrzu nie ma obowiązku noszenia maseczek. Wyjątkiem są imprezy kuligowe, które organizowane są w karczmach / kolibach / bacówkach - jeśli oczywiście te obiekty zostaną dopuszczone do użytku przez Rząd. Podczas imprezy w karczmie nasi Goście powinni zasłaniać twarz. Pamiętajcie o zachowaniu 1,5 metra odstępu od innych Gości!

Limity osób na kuligach

Na naszych kuligach obowiązują limity osób, zgodne z zaleceniami Rządu. W czasie trwania pandemii na saniach / zaprzęgach oraz przy ogniskach jest zdecydowanie mniejsza ilość osób niż w czasie, kiedy pandemii nie ma.

Dezynfekcja

Bardzo zależy nam na Waszym bezpieczeństwie, dlatego traktujemy dezynfekcję naszych sań / obiektów bardzo poważnie. Osoby obsługujące nasze kuligi dezynfekują sanie i inne sprzęty potrzebne do organizacji kuligów. Mamy także specjalną ekipę, która dba o higienę podczas ogniska lub w przenośnych toaletach typu Toj Toj. Nasi pracownicy przed kuligiem dezynfekują dłonie każdemu kuligowiczowi oraz sprawdzają temperaturę ciała za pomocą bezdotykowych elektronicznych termometrów. Każdy z kuligowiczów rezerwując kulig oświadcza, że nie miał styczności z osobami chorymi na COVID-19 oraz sam nie jest chory.

Bawmy się! Ale z głową!

Nasza oferta dla Ciebie

Przeżyj to!

Zobacz ofertę kuligów w Beskidzie żywieckim

Rezerwuj teraz

Zobacz ofertę kuligów w Beskidzie śląskim

Rezerwuj teraz

Zobacz ofertę kuligów w Beskidzie małym

Rezerwuj teraz

REZERWUJ DODATKOWE ATRAKCJE NA KULIGU

Więcej informacji