Kuligi w beskidach

Oferta biesiad góralskich

Kapela góralska - Oferta biesiad góralskich

BIESIADY GÓRALSKIE NA KULIGU I NIE TYLKO

Serdecznie polecamy i zachęcamy osoby prywatne lub też właścicieli firm, korporacji do zabawy razem z naszą kapelą góralską Karpackie Zbóje. Przedstawiamy Państwu możliwość wyboru kilkunastu programów biesiadnych w stylu folk, góralskim, etno, zbójnickim, ludowym czy to na naszym kuligu, czy w dowolnej karczmie, restauracji lub hotelu. Dojedziemy do Was w każdy – nawet najdalszy zakątek naszego kraju!

Kapela góralska - Oferta biesiad góralskich

GÓRALSKA PRZYGODA ŻE HEJ!

Pełni werwy, energii i kolorów Górale i Zbójnicy z kapeli góralskiej KARPACKIE ZBÓJE sprawią, że uczestnicy imprezy poczują się jak na prawdziwym weekendzie w górach. Przybliżą tradycje, obyczaje, kulturę góralską. Skoczna muzyka i tańce w regionalnych strojach porwą wszystkich do wspólnej zabawy. Warsztaty haftowania, filcowania czy rzeźbienia w drewnie pozwolą oddać się radosnej sztuce tworzenia. Zwieńczeniem imprezy może być koncert folkowy i wspólne śpiewy przy ognisku. Impreza w stylu góralskim to: sprawdzenie swoich sił w góralskich śpasach (w gwarze góralskiej: zabawy). Tańce, śpiewy góralskie, smakowanie grillowanych oscypków z żurawiną, pokaz ubijania masła i warsztaty hafciarskie na wesoło! Czemu nie?! Góralskie klimaty, grzane wino, wyborne oscypki i ludowe tańce – nie ma osoby, która choć trochę by tego nie podziwiała. Dzięki imprezie w tym stylu każdy może posmakować góralskiego klimatu i tradycji – ludowe tańce i pieśni, biesiady w karczmach i inne zabawy czekają na WAS!

Kapela góralska - Oferta biesiad góralskich

IMPREZA W STYLU GÓRALSKIM

Organizacja imprezy tematycznej w stylu góralskim to gwarancja niepowtarzalnych doznań. Niezapomniane wrażenia zapewnią atrakcje i zabawy w stylu góralskim, które wprowadzą Was do świata GÓRALI i ZBÓJNIKÓW! O odpowiedni klimat otoczenia zadba scenografia w stylu góralskim i odpowiednio dobrane dekoracje tematyczne, które zostaną wzbogacone o klimatyczne światła i inne efekty. Charakteryzacją Gości zajmą się profesjonalni charakteryzatorzy, a przebrania i gadżety zapewni nasza wypożyczalnia strojów w stylu góralskim.

Elementy scenografii: drewniane meble, skrzypce oraz inne instrumenty, rozpalony kominek, sala do tańca, drewniane dekoracje, góralskie rękodzieło, baranie skóry, siano, makiety gór, ciupagi, kwieciste chusty, drewno do kominka itp.

Kapela góralska - Oferta biesiad góralskich

GÓRALSKIE KLIMATY

Stroje / gadżety: góralskie stroje ludowe, ciupagi, skórzane pasy, suknie dla Pań, kożuchy, kolorowe chusty, kapelusze, haftowane koszule, warkocze, kierpce, czerwone korale, cuchy itp.

Atrakcje: śpiewanie pieśni góralskich, konkursy tańców ludowych, warzenie i picie grzanego piwa lub wina, pieczenie oscypków, biesiada z zabawami w stylu FOLK, karaoke po góralsku, degustacja góralskich potraw i trunków, górskie wspinaczki, fotobudka w zbójnickim stylu, konkursy i gry w stylu góralskim, przejażdżka bryczką i inne atrakcje można zarezerwować on – line bezpośrednio z naszej strony!

Rezerwacja jest bardzo prosta i odbywa się ON – LINE. Czekamy na rezerwację i zapraszamy do wspólnej zabawy! Hej!

Kapela góralska - Oferta biesiad góralskich

ZABAWA Z GÓRALAMI NA MAXA!

Beskidy to nie tylko cudne widoki i aktywności na powietrzu ale przede wszystkim górale, których kojarzymy z gościnnością i niezwykłą energią! Wszyscy organizatorzy grupowych wyjazdów doskonale wiedzą, że nic tak nie integruje ludzi, jak wspólne zabawy z góralami. Dlatego w plan wycieczki wpleć tą atrakcję.

Mamy zaszczyt zaprosić Cię na prezentację atrakcji, które zostaną wdrożone na Twoim evencie w stylu góralskim. Jeżeli więc masz ochotę poznać klimat, tradycje i obyczaje górali beskidowych, nie czekaj i zarezerwuj ta atrakcję już teraz! Być może już nigdy nie będziesz chciał organizować innych wydarzeń, jak te tematyczne w stylu góralskim!

Kapela góralska - Oferta biesiad góralskich

SCENOGRAFIA PO GÓRALSKU – ZABAWA JAK SIĘ PATRZY!

Kto choć raz był w typowo góralskiej karczmie ten wie, jak powinno wyglądać wnętrze przygotowane pod taką imprezę. Długie, drewniane stoły z rzeźbionymi elementami, ławy pokryte skórami zwierząt głównie wełny owczej, kominek pełen drewna i ognia, ceramiczne i gliniane naczynia ręcznie malowane w góralskie wzory, kolorowe serwety na stołach, ozdobne firanki z haftowanymi aplikacji w góralskim stylu, beczka na grzane wino, prototypy starych nart i broni, które były wykorzystywane w dawnych, góralskich czasach do rozrywki i polowań, a także scena dla kapeli góralskiej.

Kapela góralska - Oferta biesiad góralskich

ATRAKCJE GODNE KAŻDEGO PRAWDZIWEGO GÓRALA!

Teraz nadeszła pora, na przedstawienie Ci listy rozrywek, godnych każdego górala, oto i one: konkurs i pasowanie na harnasia – zbója nad zbóje, golenie owiec, szkolenie psa pasterskiego, rąbanie drewna na czas, pieczenie barana, karaoke z góralskimi pieśniami, polowanie na niedźwiedzia, występ góralskiej kapeli Karpackie Zbóje i taniec w rytm muzyki, wygrywanej na typowo góralskich instrumentach muzycznych, degustację potraw w góralskim stylu, miodonki, warzonki, śliwowicy, cytrynówki oraz innych regionalnych alkoholi, gra w karty na dudki i góralskie koło szczęścia oraz uczta przy ognisku i pieczenie barana lub dzika, zakuwanie w dyby i użycie dupochlasta wobec przegranych w różnych konkurencjach, kurs nauki zjazdów na starodawnych nartach, ubijanie masła na wesoło i wiele innych konkursów z nagrodami.

Kapela góralska - Oferta biesiad góralskich

KOMPLEKSOWOŚĆ GÓRALSKICH ATRAKCJI

Nasza propozycja zorganizowania dla Państwa wieczoru w stylu góralskim, oscyluje nie tylko wokół przygotowania atrakcji i scenografii, ale również zadbania o każdy, nawet najmniejszy szczegół imprezy. Jaki? Charakteryzacja hostess oraz konferansjera, odpowiednie udźwiękowienie oraz iluminacje świetlne, a także odtworzenie atmosfery rodem ze starej, lubianej góralskiej karczmy. Góralska biesiada janosikowa to atrakcja, której nie można przeoczyć Podczas wypoczynku w Beskidach! Poza poznawaniem regionu koniecznie trzeba wziąć udział w biesiadzie z góralami. Impreza taka daje wiele pozytywnych wrażeń i radości. Muzyka, tańce, śpiewy, wyśmienita beskidzka kuchnia, trunki z procentami, ciekawe konkursy i gry – zabawa na długo zapadnie w pamięć. Kto choć raz odwiedził Beskidy ten doskonale wie, że górale potrafią się bawić i co …

BAWMY SIĘ!!!

Bawmy się!

Sprawdź aktualną ofertę
Pozostała oferta kapeli Góralskiej

Dołącz do nas i baw się razem z nami! Hej!