Kuligi w beskidach

Najczęściej zadawane pytania

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z najczęściej zadawanymi przez naszych Gości pytaniami. Wystarczy poświęcić nieco czasu na zapoznanie się z tymi cennymi informacjami, a Wasz kulig odbędzie się bezstresowo.

Czym jest nasz portal?

Pierwszy w Polsce regionalny MARKETPLACE usług i produktów góralskich dla turystów. To booking białych i zielonych kuligów, biesiad, animacji góralskich, usług cateringowych na terenie całych Beskidów – o najwyższej jakości – wszystko online – szybki system zakupu, w super cenach, zniżki, rabaty i promocje – dostępne tylko na stronie www.kuligiwbeskidach.pl

Organizujemy kuligi a także eventy firmowe, imprezy integracyjne, góralskie biesiady i catering góralski w wielu najpiękniejszych dolinach w Beskidach! Zapraszamy zarówno turystów indywidualnych jak i grupy przez cały rok na prawdziwą przygodę blisko natury i góralskich tradycji – zawsze smacznie i z humorem!

Nasz portal to najnowocześniejsza technologia zakupów online – 3 proste kliknięcia i bilety kupione! Prosta rezerwacja usług, możliwość uzyskania kodu rabatowego, bez logowania – jedyny taki marketplace w Polsce! Tu jest przyszłość turystyki w Beskidach – system w pełni online, setki podmiotów w jednej platformie sprzedażowej oraz atrakcyjne ceny.

Nasz największy w Polsce portal sprzedaży kuligów to odpowiedź dla tych, którzy marzą o prawdziwym, tradycyjnym kuligu saniami / bryczkami / wozami / zaprzęgami / w kilkudziesięciu miejscowościach w Beskidach! Wszystko w jednym miejscu! To nas wyróżnia – kompleksowość usług!

Kup bilet i ciesz się najpiękniejszą całoroczną przygodą w naszym regionie!

Jak rezerwuje się kuligi i inne usługi?

Wystarczy 1 minuta! Wybierz konkretny kulig, zarezerwuj, zapłać ON-LINE a bilety otrzymasz na maila. Rezerwacja ON-LINE to także gwarancja miejsc i najniższej ceny. Rezerwacja ON-LINE jest szybka i wygodna. Wybierz kulig, idealny dla siebie termin a po opłaceniu zamówienia otrzymasz swoje bilety ze wszystkimi szczegółami na podany adres e-mail. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu telefonicznego INFOLINIA: + 48 531 557 086 lub mailowego biuro@kuligiwbeskidach.pl

W naszym portalu w łatwy sposób zarezerwujecie każdą imprezę kuligową i nie tylko w kilkudziesięciu miejscowościach w Beskidzie Żywieckim, Śląskim i Małym. Wybierają Państwo odpowiednią imprezę, która Was interesuje, wybieracie ilość osób chcących brać udział z imprezie, wybieracie datę imprezy i konkretną godzinę, wpisują Państwo dane rezerwującego imprezę: imię i nazwisko, nr tel i maila, można też wybrać opcję faktury za imprezę, którą prześlemy w terminie do 14 dni od rezerwacji na Państwa maila, dokonujecie Państwo płatności ON – LINE (z dowolnego banku w Polsce lub za pomocą karty kredytowej czy bankomatowej) a bilety na konkretną imprezę wyślą się od razu na Waszego maila z całą informacją o imprezie, potwierdzeniem rezerwacji i ważnymi informacjami technicznymi.

Czy wymagana jest wcześniejsza rezerwacja?

Tak! Nasze kuligi i inne góralskie imprezy regionalne to jedne z najpopularniejszych atrakcji w Beskidach. Mając na uwadze komfort naszych Klientów, ilość miejsc jest ograniczona. Zainteresowanie jest bardzo duże, należy zadbać o rezerwację z wyprzedzeniem, jeśli chcą Państwo wziąć udział w tej wyjątkowej imprezie. Opłata za bilet jest gwarantem realizacji usługi i w przypadku anulacji rezerwacji przez Klienta nie podlega on zwrotowi. Nie zjawienie się w wyznaczonym miejscu o wyznaczonej godzinie jest równoznaczne z anulacją biletu. Gdy dana osoba nie zjawi się na czas pieniądze przepadają.

Klient jest zobowiązany do podania podczas dokonywania rezerwacji poprawnego numeru telefonu oraz adresu e-mail. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne pomyłki lub straty Klienta wynikające z braku możliwości skontaktowania się z nim wynikające z błędnego podania danych kontaktowych.

Co zyskasz jak zarezerwujesz kulig właśnie u nas?

Organizujemy kuligi białe (zimą) i zielone (w sezonie wiosna, lato, jesień) w Beskidach dla turystów indywidualnych, grup i firm. Naszym wyróżnikiem są kuligi najwyższej jakości. Polecamy kuligi w kilkudziesięciu miejscowościach w Beskidach. Możliwy jest dodatkowo płatny transfer na nasz kulig (taxi, bus, autokar). Polecamy kuligi z ogniskiem, muzyką góralską na żywo i pysznym góralskim jadłem!

Wsiądź na nasze sanie / wozy / zaprzęgi / fasiąg a odkryjesz czym naprawdę jest zima w Beskidach jak za dawnych lat!

Zabierzemy Cię do jednej z baśniowych beskidzkich dolin, gdzie czekają już piękne, górskie konie i tradycyjne sanie…

Słyszysz dźwięk dzwoneczków? Kulig właśnie ruszył! Przed Tobą magiczna przygoda!

Zrelaksuj się w otoczeniu pięknych, zimowych krajobrazów…bo już niedługo będzie się działo!

Twoje sanie / wozy mkną w wzdłuż górskiego potoku, gdzie już widać naszą kolibę /karczmę /bacówkę lub wiatę na polanie i słychać kapelę góralską Karpackie Zbóje – najbardziej lubianą w Beskidach, która potrafi rozbawić każdego do łez! Blisko natury, wokół ogniska i z najlepszą kapelą w Beskidach! W taki sposób spędzimy kolejne magiczne chwile, pełne atrakcji, które zapadną Ci w pamięci jeszcze przez długi czas! Polub nas na naszych mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Istagram, TikTok, Tripadvisor) i baw się razem z nami!

Co stracisz jak się nie zdecydujesz?

Warto wybrać naszą ofertę z wielu powodów. Gdy nie zarezerwujesz u nas kuligu to stracisz szansę na:

  • najlepszy kulig w Beskidach;
  • prawdziwą imprezę z Góralami zamiast wieczoru w komercyjnej restauracji;
  • możliwość poznania prawdziwego folkloru i tradycji;
  • piękne wspomnienia dla siebie i bliskich;
  • możliwość degustacji regionalnych przysmaków kuchni góralskiej.

Czy podczas kuligu gra kapela góralska Karpackie Zbóje?

To zależy, który wariant kuligu wybierzecie. Wiele z naszych imprez kuligowych w programie ma albo zabawę z kapelą góralską karpackie Zbóje, albo z gawędziarzem / wodzirejem lub też z DJ Janosikiem (dyskoteka w stylu FOLK POLO z karaoke po góralsku). Najczęściej jednak na wielu naszych imprezach gra kapela góralska, organizowane są gry i zabawy integracyjne dla uczestników kuligu tzw. góralskie śpasy. Niektóre programy kuligowe zawierają też opcję profesjonalnego napadu zbójnickiego. Tą opcję wybierają miłośnicy góralskiej adrenaliny! Hej!

W jakim miejscu odbywa się biesiada podczas kuligu?

Nasze imprezy w zależności od miejscowości i programu kuligu organizujemy w naszych karczmach / kolibach / bacówkach / szałasach lub w plenerze pod wiatą góralską na polanie. Najczęściej jest tak, że organizowany jest kulig, który rozpoczyna się z parkingu w konkretnej miejscowości, dojeżdżamy saniami / zaprzęgami do konkretnego miejsca (najczęściej jest to karczma lub koliba) i tutaj organizujemy naszą biesiadę z zabawami i cateringiem. I po imprezie wracamy kuligiem na parking skąd rozpoczęliśmy naszą przygodę.

Niektóre jednak programy kuligów skonstruowane są tak, że dojeżdżamy saniami / zaprzęgami w dane miejsce (najczęściej jest to polana położona gdzieś w lesie lub na skraju lasu) i tutaj organizowane jest ognisko z cateringiem. Czasami na zewnątrz organizujemy również występ grajka na akordeonie lub kapeli góralskiej i robimy zabawy integracyjne po zbójnicku w plenerze.

Co w razie deszczu?

Nasze imprezy w większości odbywają się w karczmach / kolibach lub bacówkach, albo też w plenerze, gdzie znajdują się wiaty góralskie. Nasze zaprzęgi / sanie / wozy gdy pada deszcz są w większości przypadków zadaszone, więc nie jesteśmy uzależnieni od pogody.

Warto jednak w plecaku zabrać ze sobą pelerynę lub nieprzemakalną kurtkę. W górach pogoda potrafi zmieniać się bardzo dynamicznie. Kupując bilety, dokonują Państwo rezerwacji miejsc na konkretny dzień i godzinę (uniemożliwiając tym samym zakup innym chętnym). Opady deszczu, jeśli Organizator przeprowadza imprezę zgodnie z planem, nie są podstawą do anulacji biletu i żądania zwrotu wpłaconej opłaty. Jeśli warunki pogodowe uniemożliwiłyby przeprowadzenie imprezy, Organizator poinformuje o tym Klienta (możliwość przesunięcia rezerwacji na inny dzień lub zwrot należności za bilet).

Czy podczas imprezy organizowane są jakieś dodatkowe atrakcje?

Oczywiście! Oprócz standardowego kuligu białego (zimą) lub zielonego (w sezonie wiosna, lato, jesień) organizujemy dla naszych Gości wiele atrakcji dodatkowych, które zależą od miejsca imprezy i programu. Każdy program naszych imprez kuligowych jest inny, tak aby każdy znalazł coś dla siebie? Są kuligi standardowe z ogniskiem + catering góralski, są również kuligi z ogniskiem i biesiadą góralską w karczmach / kolibach lub bacówkach w towarzystwie naszej kapeli góralskiej Karpackie Zbóje. Podczas imprez organizujemy często inscenizowane napady zbójnickie, biesiady góralskie z zabawami integracyjnymi po góralsku, imprezy z wodzirejem / gawędziarzem, który gra na akordeonie i przeprowadza szereg śmiesznych, góralskich zabaw. Naszym imprezom towarzyszy dobry humor, różnego rodzaju konkursy, muzyka i taniec. Atrakcja ta bardzo przypadła naszym Klientom do gustu.

Niektóre programy zawierają degustację regionalnych alkoholi, pieczenie świniaka, dzika lub barana. Organizujemy też kuligi długie z dyskoteką w stylu FOLK POLO z DJ Janosikiem, karaoke po góralsku, pokazem laserów itp. na niektórych imprezach udostępniamy też naszą zbójnicką fotobudkę, dzięki której można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w góralskich akcesoriach typu: kapelusz góralski, chusta góralska, pas zbójnicki, ciupaga, flinta zbójnicka (pistolet). Na wielu naszych imprezach mamy też swojego fotografa, który za dodatkową odpłatnością robi profesjonalne zdjęcia, podczas waszej zabawy i po imprezie wgrywa je na wasz telefon lub na pendriva. Zdjęciami można się pochwalić od razu na swoich mediach społecznościowych. Prawdziwym HITEM na niektórych naszych imprezach kuligowych jest wytwornica baniek mydlanych lub wytwornica śniegu, która dodatkowo urozmaica dany kulig.

Jak długo trwają imprezy?

Czas trwania imprezy kuligowej zależny jest od konkretnej oferty. Niektóre standardowe, podstawowe imprezy trwają 2 – 3 h, a niektóre np. z dyskoteką trwają aż 6 godzin.

Co nas wyróżnia?

1. Doświadczenie i pasja. Nasz zespół już od 15 lat prężnie działa w branży turystycznej w Beskidach. Naszym głównym celem jest zadowolony Klient. 15 lat doświadczenia w branży turystycznej to gwarancja najwyższej jakości usług i kompleksowo zorganizowanych atrakcji dla naszych Klientów. Ponadto dysponujemy własną bazą atrakcji i usług w Beskidach – działamy bez pośredników.

2. Kompleksowa obsługa. Uzyskasz wszelkie informacje o organizowanych przez nas imprezach, kuligach, wycieczkach. W przypadku pytań odpowiemy na wszystkie pytania za pośrednictwem czatu, telefonu oraz maila.

3. Zakup kuligów / wycieczek / imprez integracyjnych przez całą dobę. Działamy stacjonarnie, a także online. Wszystkie kuligi / wycieczki jednodniowe z Beskidów można zakupić o dowolnej porze 7 dni w tygodniu.

4. Komfortowa podróż. Oddajemy do dyspozycji samochody, busy, autokary w bardzo dobrym stanie technicznym, na bieżąco serwisowane i przygotowane do każdych warunków na drodze.

5. Bezpieczna podróż. Rozumiemy jak ważny jest komfort podróży dla każdego z naszych Klientów, dlatego w przypadku osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych ubezpieczenie zapewnia Towarzystwo Ubezpieczeń SIGNAL IDUNA POLSKA S.A.

6. Zniżki dla grup i dla posiadaczy KARTY DUŻEJ RODZINY. Oferujemy zniżki na wyjazdy firmowe, rodzinne dla grup zorganizowanych.

7. Punkty odbioru. W trosce o naszych Klientów mamy kilkanaście punktów odbioru. Jadąc z nami na kulig / wycieczkę można liczyć na odbiór z kilkunastu miejsc w Beskidach.

8. Autorski program. Jesteśmy w stanie zorganizować prywatny kulig w dowolnej konfiguracji. Program kuligu i wycieczki jednodniowej z Beskidów dostosujemy do Twoich potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o naszej Firmie dlaczego warto wybrać akurat naszą ofertę a nie ofertę konkurencji w zakładce DLACZEGO MY?

Gdzie znajduje się nasze biuro?

Nasze biuro znajduje się w centrum Żywca przy ul. Brackiej 51 i jest do Waszej dyspozycji od pon – pt w godzinach od 9:00 – 17:00, w soboty od godziny 9:00 – 13:00, w niedzielę jest zamknięte. Natomiast INFOLINIA +48 531 557 086 w szczycie sezonu czynna jest od 9:00 – 20:00 codziennie. Zachęcamy też do kontaktu mailowego: biuro@kuligiwbeskidach.pl

W jakich godzinach pracujemy?

Pracujemy od pon – pt w godzinach od 9:00 – 17:00, w soboty od godziny 9:00 – 13:00, w niedzielę jest zamknięte. Natomiast INFOLINIA +48 531 557 086 w szczycie sezonu czynna jest od 9:00 – 20:00 codziennie. Rezerwacji kuligu przez nasz portal możesz dokonać wygodnie ON-LINE 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Czy dzieci mogą uczestniczyć w kuligu i jaki jest minimalny wiek?

Oczywiście! Kulig to świetna atrakcja także dla dzieci. Nawet roczne dziecko może jechać na kolanach u mamy! Należy jednak pamiętać, że zimowe wieczory w Beskidach są mroźne – trzeba zadbać o odpowiedni ubiór dziecka. Dzieci mają wiele radości z udziału w regionalnej imprezie, jest to także dla nich świetna okazja do zetknięcia się i poznania bliżej góralskich tradycji. Na niektórych kuligach rodzinnych mamy przygotowaną niespodziankę dla dzieci , która opisana jest w programie imprezy. Przypominamy również, że posiadacze Karty Dużej Rodziny (rodzice i dzieci) mogą zakupić bilety na kulig ze zniżką. Szczegóły w tym zakresie znajdziecie na każdej z ofert kuligowych.

Czy kobiety w zaawansowanej ciąży mogą uczestniczyć w imprezach kuligowych?

Nie zalecamy uczestnictwa w naszych imprezach kobietom w zaawansowanej ciąży.

Gdzie spotykamy się na imprezę kuligową?

To zależy od miejscowości jaką Państwo wybrali. W każdej naszej ofercie jest wskazany dokładny adres miejsca spotkania ze współrzędnymi GPS, które można w łatwy sposób wprowadzić do nawigacji swojego telefonu, która w bezpieczny sposób zaprowadzi Was we wskazane miejsce. Najczęściej są to parkingi lub charakterystyczne miejsca, w których możecie zostawić swoje samochody.

Czy można zabrać kota lub psa na imprezę kuligową?

Z racji tego, że konie często boją się kotów lub psów nie zalecamy brać swoich pupilów w trosce o dobro całej grupy. Obawiamy się, że konie mogły by się spłoszyć i mogło by dojść do nieszczęścia.

Czy jesteśmy ubezpieczeni podczas imprezy kuligowej?

Tak! Każdy kuligowicz jest ubezpieczony w towarzystwie ubezpieczeniowym SIGNAL IDUNA POLSKA S.A. Dbamy o bezpieczeństwo naszych kuligowiczów. To dla nas priorytet. Zakres ubezpieczenia wskazany jest zawsze na każdej z ofert.

Jak się ubrać na kulig?

To zależy w jakim czasie rezerwujecie kulig.

Jeśli jest to zielony kulig w okresie: wiosna, lato, jesień to wiadomo, że będą to ubrania lżejsze, choć wiosną i jesienią w Beskidach pogoda potrafi płatać figle i może w momencie zrobić się zimno, a nawet poprószyć śnieg. Zachęcamy śledzenie aplikacji pogodowych i ubierać się odpowiednio do prognozy pogody, mając na uwadze, że w górach pogoda potrafi zmienić się bardzo dynamicznie.

W plecaku warto zawsze mieć polar /softshell lub pelerynę przeciwdeszczową. Zalecamy wygodne, sportowe obuwie (najlepiej górskie).

Zimą o oczywiście ciepło! Choć wspaniała atmosfera i gorąca herbata z prądem będą nas rozgrzewać to zimowe wieczory w Beskidach są bardzo mroźne – pamiętajcie też o czapkach i rękawiczkach! Podczas imprez sylwestrowych w większości nie obowiązują stroje galowe i to bardzo cenią nasi Goście, gdyż nie muszą się martwić o eleganckie stroje. U nas panują swojskie i luźne klimaty – bez spiny!

Co ze sobą zabrać?

Zimą należy pamiętać o czapce, rękawiczkach, wygodnych, sportowych, górskich, zimowych butach i solidnej kurtce. Zalecany jest ciepły, wygodny, strój sportowy.

Jeśli jest to zielony kulig w okresie: wiosna, lato, jesień to wiadomo, że będą to ubrania lżejsze, choć wiosną i jesienią w Beskidach pogoda potrafi płatać figle i może w momencie zrobić się zimno, a nawet poprószyć śnieg. Zachęcamy śledzenie aplikacji pogodowych i ubierać się odpowiednio do prognozy pogody, mając na uwadze, że w górach pogoda potrafi zmienić się bardzo dynamicznie. W plecaku warto zawsze mieć polar / softshell lub pelerynę przeciwdeszczową. Zalecamy wygodne, sportowe obuwie (najlepiej górskie).

Czy należy mieć ze sobą wydrukowany bilet na kulig?

Nie, nie trzeba. Wystarczy, że podacie naszym pracownikom swoje imię i nazwisko i zostaniecie usadzeni na saniach / wozach / zaprzęgach wg odpowiedniego schematu, który opracowaliśmy w trosce o komfort naszych Gości. Nasi pracownicy na swoich telefonach służbowych mają również czytnik kodów QR i możemy na podstawie naszej aplikacji zeskanować wasz elektroniczny bilet, który otrzymaliście na maila podczas rezerwacji. Dbamy o środowisko naturalne, dlatego na naszych imprezach unikamy drukowania zbędnych papierowych potwierdzeń rezerwacji.

Ile osób mieści się w saniach/wozach?

W zależności od miejscowości nasze sanie / wozy / zaprzęgi mogą zabrać różną ilość osób. Najczęściej sanie są 15 osobowe (Beskid Śląski, Śląsk Cieszyński, Beskid Mały i Beskid Żywiecki z wyjątkiem regionu Babiej Góry). W Zawoi pod Babią Górą zaprzęgi są 4 lub 6 osobowe. W czasie pandemii COVID – 19 ograniczamy znacznie dystans pomiędzy uczestnikami naszych imprez z wiadomych powodów.

Czy wystawiają Państwo faktury?

Oczywiście! Jesteśmy legalnie działającą Firmą. Wystawiamy faktury Vat marża – standardowe w turystyce. W jednej fakturze możemy zawrzeć wszystkie elementy imprezy: transport, imprezę, catering, ubezpieczenie itp. W trakcie dokonywania każdej rezerwacji system zapyta czy życzą sobie państwo fakturę. Jeśli tak to odhaczacie tą opcję i wpisujecie wszystkie dane z NIPEM i kodem pocztowym. Faktury wyślemy do 14 dni na wasz adres e-mail. Faktur drogą tradycyjną (pocztą) nie wysyłamy w trosce o środowisko naturalne. Nie ma też teraz takiego obowiązku. Każdy Urząd Skarbowy uwzględnia faktury wystawione elektronicznie i wysłane na Państwa maila z naszego programu fakturującego INFAKT. Najczęściej jest to faktura z opisem: „Organizacja kuligu w dniu…”. Na specjalne życzenie możemy wystawić też fakturę Vat na 23% Vat o nazwie „Organizacja imprezy integracyjnej” lub „Szkolenie w terminie…” ale to trzeba ustalić z naszym działem księgowości znacznie wcześniej.

Czy pośredniczycie w rezerwacji noclegów?

Tak. Najczęściej rezerwujemy noclegi dla grup zorganizowanych. Noclegi te zlokalizowane są w najbliższej okolicy trasy kuligowej. Współpracujemy z kilkudziesięcioma sprawdzonymi obiektami w Beskidach o bardzo dobrym standardzie, świetnym zapleczu turystycznym i gastronomicznym. Czasami w szczycie sezonu, gdy nie jesteśmy w stanie z powodu ogromnej ilości imprez znaleźć czasu na znalezienie noclegów odsyłamy naszych klientów na stronę biura podróży Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury, gdzie każdy znajdzie odpowiedni obiekt noclegowy dla siebie:

www.zywiec.turystyka.pl/wyszukiwarka_hoteli

Czy dzieci mają zniżki?

Tak! Oczywiście! Dzieci do 3-go roku życia, które biorą udział w naszych imprezach mają wstęp GRATIS – bez żadnych świadczeń. Dziecko do 3 roku życia siedzi podczas kuligu na kolanach u rodzica. Dzieci do 12 roku życia mają ulgowe bilety. Każda z naszych imprez ma inną cenę biletu dla osoby dorosłej a inną dla dziecka. Z racji tego, że organizujemy nasze imprezy w 40 miejscowościach w Beskidach ceny i zniżki dla dzieci opisane są każdorazowo w poszczególnych ofertach imprez kuligowych.

Czy realizujecie na kuligach bony turystyczne?

Nasza Firma nie realizuje bonów turystycznych na imprezach kuligowych. Nie można zarezerwować u nas kuligu płacąc bonem turystycznym.

Czy posiadaczom Karty Dużej Rodziny przysługują zniżki na kuligi?

TAK! Od 1.12.2022r. można rezerwować kuligi przez nasz portal kuligowy na szczególnych zasadach. Nasza Firma podpisała umowę ze Związkiem Dużych Rodzin „Trzy Plus”, co oznacza, że wszystkie rodziny wielodzietne (rodzice i dzieci) będą mogły zakupić u nas kuligi z rabatem. Rodziny, które posiadają Kartę Dużej Rodziny mogą nabywać nasze produkty on – line w taki sposób, że i dzieci i rodziców obowiązywać będą bilety ulgowe. Dzieci do 3 roku życia uczestnictwo w kuligu mają GRATIS, a dzieci wraz z rodzicami mają bilety ulgowe o ok. 10% tańsze. Karta Dużej Rodziny jest wyrazem dostrzeżenia i uznania wartości pracy opiekuńczej i wychowawczej, jaką wykonują rodzice trojga lub więcej dzieci. Dzieci są podstawowym bogactwem społeczeństwa, zapewniając jego długofalowe trwanie, rozwój i wzrost gospodarczy. Rodzin z trojgiem lub więcej dzieci jest w Polsce blisko milion, co oznacza około 7,5 mln obywateli. Prawie 3 mln z nich posługuje się Kartą Dużej Rodziny.

Co w razie braku śniegu?

W razie braku odpowiedniej ilości śniegu, sanie zostaną zastąpione dorożkami / wozami na kołach. Nie jesteśmy uzależnieni od warunków atmosferycznych.

Bezwzględna punktualność

Z racji wielkich korków, które często występują w szczycie sezonu oraz wskutek remontów dróg, prosimy wyjechać zdecydowanie wcześniej, co spowoduje, że na czas dojedziecie na imprezę, bez niepotrzebnego stresu i nerwów. Na uczestników imprezy kuligowej czekamy max 10 min. Gdy do tego czasu uczestnik kuligu się nie zjawi nie czekamy więcej i realizujemy program imprezy, bez dokonania zwrotu pieniędzy za imprezę. W naszych programach imprez bardzo często podajemy różne trasy dojazdu do miejsc z których rozpoczynamy nasze imprezy. Często są to trasy alternatywne, gdzie prawdopodobieństwo występowania korków będzie mniejsze. Prosimy zjawić się na 15 min przed rozpoczęciem imprezy w wyznaczonym miejscu. Nasi pracownicy sprawdzą listy obecności, usadzą Państwa wg odpowiedniego schematu na sanie / wozy i rozpoczniemy kulig wg programu. Na każdym bilecie jest podany numer alarmowy do naszego pracownika w konkretnym miejscu. Prosimy dzwonić wyłącznie na ten numer podany na bilecie w razie potrzeby. Każdy z 40 pracowników w każdej miejscowości dysponuje innym numerem firmowym i jest do Waszej dyspozycji na miejscu.

Kim są nasi pracownicy na kuligach?

Naszymi pracownikami na kuligach są licencjonowani przewodnicy beskidzcy z dużym doświadczeniem lub piloci wycieczek. Są to osoby z pasją. Mogą Państwo na nich polegać i zgłaszać ewentualne problemy bezpośrednio do nich. Przez cały czas imprezy będą się Państwem opiekować. Na każdej imprezie kuligowej nasi reprezentanci ubrani będą w firmowe stroje z napisem: ORGANIZATOR. Najczęściej są to niebieskie lub czarne kurtki, polary, t-shirty z logotypem: GRUPA ZBÓJNICKIE lub KULIGI W BESKIDACH.

Czy organizujecie transfery na kuligi?

Oczywiście! Bardzo często organizujemy transport na nasze imprezy kuligowe z dowolnego miejsca w Polsce. Dla danej grupy osób jesteśmy w stanie podstawić busa lub autokar, który przewiezie Waszą grupę w miejsce imprezy, zaczeka na Was i odwiezie Was z powrotem. Jeśli stanowicie mniejszą grupkę 2 lub 4 osoby to jest opcja zamówienia taksówki w dowolne miejsce i umówienie się z taksówkarzem, aby odebrał Was w tym samym miejscu za kilka godzin. Transfery na nasze imprezy są dodatkowo płatne. Opcję transportu można wybrać jako dodatek do głównej imprezy w naszym systemie rezerwacji. Prosimy o bezwzględną punktualność.

Zapraszamy do rezerwacji kuligów!

Nasza oferta dla Ciebie

Przeżyj to!

Zobacz ofertę kuligów w Beskidzie żywieckim

Rezerwuj teraz

Zobacz ofertę kuligów w Beskidzie śląskim

Rezerwuj teraz

Zobacz ofertę kuligów w Beskidzie małym

Rezerwuj teraz

REZERWUJ DODATKOWE ATRAKCJE NA KULIGU

Więcej informacji