Sposób na zorganizowanie najlepszego kuligu w Beskidach?

JAKI JEST SPOSÓB NA ZORGANIZOWANIE NAJLEPSZEGO KULIGU W BESKIDACH?

Firma KULIGI W BESKIDACH to oficjalny i legalnie działający organizator kuligów w Beskidach. Wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej w Beskidach spowodowało, że od 15 lat z sukcesem organizujemy kuligi traperskie dla turystów – zimowe atrakcje i kompleksowe imprezy integracyjne, biesiady przy ognisku. Naszym atutem jest najwyższa jakość na każdym etapie organizacji i świadczenia usług kuligów. Organizujemy najlepsze kuligi zbójnickie w Beskidach – zapraszamy WAS codziennie na setki różnych kuligów w całych Beskidach!

JAKI JEST SPOSÓB NA ZORGANIZOWANIE NAJLEPSZEGO KULIGU W BESKIDACH?

Sposób na prawdziwy kuligi w Beskidach? Super miejsce, świetna organizacja, pewny i oficjalny organizator. Zimowa atrakcja podczas pobytu w Beskidach? Koniecznie skorzystaj z LEGALNIE ORGANIZOWANEGO kuligi z gawędziarzem , gdzie wspaniale spędzicie czas z rodziną, przyjaciółmi lub ukochaną Ci osobą.

Tradycyjny czy góralski ? Kulig tylko po góralsku, czyli kulig w jednej z beskidzkich dolin, blisko natury i w magicznej scenerii. Zimowy kulig to biały śnieg, gwieździste niebo, prawdziwe – góralskie sanie, a potem… gorąca atmosfera przy ognisku z kapelą góralską KARPACKIE ZBÓJE i pyszne jedzenie! Wszystko zorganizowane jest profesjonalnie z dala od samochodów i ludzi.

JAKI JEST SPOSÓB NA ZORGANIZOWANIE NAJLEPSZEGO KULIGU W BESKIDACH?

Jeśli chcecie spędzić czas w wesołej atmosferze i lubicie się dobrze bawić to zachęcamy Was do skorzystanie z naszej oferty organizacji kuligów z karaoke.

Jest to świetna okazja aby przeżyć bardzo miłe i często niezapomniane chwile w gronie najbliższych ci osób. Wyśmienita zabawa to pozycja gwarantowana naszej oferty. Organizujemy kuligi białe i zielone z ogniskiem na terenie Beskidów! W sezonie zimowym będziecie mogli przejechać się saniami ciągniętymi przez parę naszych koni, latem zaś sanie zastąpi fasiąg – wóz góralski wykonany specjalnie do takich przejażdżek.

JAKI JEST SPOSÓB NA ZORGANIZOWANIE NAJLEPSZEGO KULIGU W BESKIDACH?

Przyjedziemy po Was w ustalone miejsce (np. pod pensjonat w którym mieszkacie) a po kuligu odwieziemy z powrotem! Wspólnie z Wami ustalimy trasę oraz cały program przejażdżki. Będziemy mogli zatrzymać się w specjalnie przygotowanym do tego miejscu przy lesie by rozpalić ognisko i upiec kiełbaski lub też zawieść Was pod regionalną karczmę, gdzie miło spędzicie czas. Przewidziany czas kuligu z biesiadą zbójnicką to średnio 2 – 3 godziny, jednak organizujemy i takie kuligi myśliwskie z dyskoteką w stylu FOLK – POLO, które trwają do nawet 6, 7 godzin. Jadąc jedną z ponad 40 tras kuligowych można podziwiać piękno beskidzkiego lasu, rozkoszować się zapierającymi dech w piersiach widokami.

JAKI JEST SPOSÓB NA ZORGANIZOWANIE NAJLEPSZEGO KULIGU W BESKIDACH?

Szalone kuligi to pęd koni, migoczące pochodnie, muzyka beskidzka oraz doskonałe beskidzkie jadło, co wprawi cię w nastrój góralskiego klimatu, który dodatkowo uświetni miła atmosfera palącego się ogniska w naszej góralskiej kolybieRomantyczne kuligi to jest to!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą atrakcji kuligowych. Jeśli nie znaleźliście tego, czego szukacie – prosimy o maila lub telefon, a na pewno postaramy się znaleźć rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania.

Warto już dzisiaj dokonać rezerwacji na oczekiwany termin – liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy na kuligi w Beskidy i nie tylko!

BAWMY SIĘ!!!

Po góralsku – prosto i ze smakiem!

To wszystko możesz zamówić na naszej stronie

www.goralskicatering.pl

Sprawdź