Kuligi w beskidach

Programy w których uczestniczymy

Programy w których uczestniczymy

Firma godna zaufania

Nasza Firma uczestniczy w Programie "Firma Godna Zaufania" od kilkunastu lat. To wyróżnienie przyznawane jest najlepszym Firmom za nienaganną opinię klientów i kontrahentów, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelność. Certyfikaty są przyznawane od 2013 roku dzięki analizie tzw. Współczynnika Opinii – algorytmu, na podstawie którego została stworzona zupełnie innowacyjna, autorska metodologia badań. Jesteśmy bardzo dumni z pozytywnego wizerunku naszej Firmy oraz z tego, że cieszymy sie wielkim zaufaniem wśród naszych Klientów i Kontrachentów. To właśnie nas wyróżnia na tle konkurencji. Jest nam bardzo miło, że nasza Firma została oceniona najwyżej spośród kilkunast tysięcy Firm w Polsce. Ciągle podnosimy jakośc swoich usług aby nasze produkty były na najwyższym mozliwym poziomie. Podstawą działań budujących wizerunek naszej Firmy jest elektroniczna wizytówka na stronie projektu www.firmagodnazaufania.pl

Firma Godna Zaufania 2016 Firma Godna Zaufania Gold 2017 Certyfikat Firma Godna Zaufania 2018 Firma Godna Zaufania 2019 Firma Godna Zaufania Elite 2019


Firma przyjazna internautom

Z przyjemnością informujemy, że nasza Firma jako uczestnik programu Firma Przyjazna Internautom otrzymała Certyfikat FPI za wysoki standard komunikacji z Klientami w internecie oraz dopasowanie wizerunku do wymagań internautów. Programem objęte są firmy, które dbają o wysoki standard komunikacji z klientami w Internecie, a celem programu jest edukacja przedsiębiorców, jak przygotowywać prezentacje, dzięki którym dotrą do szerszego niż dotychczas grona użytkowników. Dzięki temu skorzystają zarówno firmy, jak i internauci, którzy szybciej niż dotychczas odnajdą istotne dla nich informacje. Te firmy, które dbają o swój wizerunek w internecie i spełniają szereg warunków, aby zadowolić internautów są wyróżniane oraz specjalnie promowane przez portal Firmy.net.

Program ma edukować przedsiębiorców, jak przygotowywać prezentacje, dzięki którym dotrą do szerszego niż dotychczas grona użytkowników. Dzięki temu skorzystają zarówno firmy, jak i internauci, którzy szybciej niż dotychczas odnajdą istotne dla nich informacje. Te firmy, które dbają o swój wizerunek w internecie i spełniają szereg warunków, aby zadowolić internautów są wyróżniane oraz specjalnie promowane przez portal Firmy.net. Udział w programie pomógł nam wyróżnić firmę na tle konkurencji, jako otwartą na opinie i potrzeby internautów.

http://zywiecturystyka.firmy.net


KDR

Od 1.12.2022r. będzie można rezerwować kuligi przez nasz portal www.kuligiwbeskidach.pl na szczególnych zasadach.

Nasza Firma podpisała umowę ze Związkiem Dużych Rodzin "Trzy Plus", co oznacza, że wszystkie rodziny wielodzietne (rodzice i dzieci) bedą mogły zakupić u nas kuligi z rabatem. Rodziny, które posiadają Kartę Dużej Rodziny mogą nabywać nasze produkty on - line w taki sposób, że i dzieci i rodziców obowiązywać będą bilety ulgowe. Dzieci do 3 roku życia uczestnictwo w kuligu mają GRATIS, a dzieci wraz z rodzicami mają bilety ulgowe o ok. 10% tańsze.

Karta Dużej Rodziny jest wyrazem dostrzeżenia i uznania wartości pracy opiekuńczej i wychowawczej, jaką wykonują rodzice trojga lub więcej dzieci. Dzieci są podstawowym bogactwem społeczeństwa, zapewniając jego długofalowe trwanie, rozwój i wzrost gospodarczy. Rodzin z trojgiem lub więcej dzieci jest w Polsce blisko milion, co oznacza około 7,5 mln obywateli. Prawie 3 mln z nich posługuje się Kartą Dużej Rodziny.

Już ponad osiem tysięcy Firm w Polsce włączyło się do programu rabatów w ramach Karty Dużej Rodziny, a zniżki obowiązują w około 30.000 miejsc. Nasza Firma jest jedną z nich.

Firma LESZEK MŁODZIANOWSKI ZBÓJNICKI SZLAK SP.Z.O.O. której jedną z marek parasolowych jest marka KULIGI W BESKIDACH www.kuligiwbeskidach.pl chce realnie wesprzeć polskie rodziny udzielając rabatów na kuligi w Beskidach na własny koszt. Czujemy się odpowiedzialni za to, aby polskie społeczeństwo w tym szczególnie rodziny z dziećmi skorzystały z jak największej gamy naszych usług. Dlatego zachęcamy do zakupów naszych kuligów z rabatami.

Naszą Firmę znajdziecie pod tym linkiem:

https://kdr.3plus.pl/pl/wyszukiwarka-partnerow-karty-duzej-rodziny

Pozdrawiam serdecznie i serdecznie zapraszam na kuligi z KARTĄ DUŻEJ RODZINY! Leszek Młodzianowski


Karta dużej rodziny certyfikat

KRD

Go Work

FIRMA OTWARTA NA OPINIE OBECNYCH I BYŁYCH PRACOWNIKÓW

Jesteśmy Firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników i chętnie odpowiemy na nurtujące Państwa pytania. Widząc Państwa rosnące zainteresowanie, postanowiliśmy dołączyć do portalu już w 2019 roku i wykorzystać, to miejsce do przedstawienia warunków współpracy, jakie proponujemy oraz przybliżyć atmosferę, jaką staramy się budować w naszej Firmie. Dlatego zachęcamy do śledzenia naszego profilu. Serdecznie pozdrawiamy!

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20155044

Oferteo

GWARANCJA NAJLEPSZEGO WYBORU OFERTY

Oferteo.pl daje wybór, który pozwala zdecydować się na najlepszą ofertę sprzedaży poszukiwanego produktu lub wykonania usługi. Nasi Klienci wybierając ofertę kierują się zawsze dobrą cenę, szybką realizację zlecenia, wysoką jakością usług, starannością i solidnością, jak i wiarygodnością i solidnością danej Firmy, z którą nawiązują współpracę. Wiedząc o tym stworzyliśmy dla Państwa najbardziej atrakcyjne na beskidzkim rynku usług turystycznych oferty kuligów od najtańszych do najdroższych z wieloma atrakcjami. Nasze oferty dedykowane są dla każdej grupy odbiorców od najmłodszych do seniorów włącznie. Dzięki szerokiej gamie naszych usług obsługujemy rok rocznie około 20.000 osób w sezonie kuligowym w 40 miejscowościach w Beskidach. Zaufaj naszej Firmie i wybierz nasza ofertę! Dzięki obecności naszej Firmy na portalu OFERTEO mają Państwo gwarancję, że podejmujecie współpracę z Firmami godnymi zaufania.

Nasza Firmę zobaczysz na portalu OFERTEO pod tym linkiem. https://www.oferteo.pl/turystyka-sport-rekreacja-pozostale-firmy/zywiec#Najlepsi

Opineo

SŁUCHAMY SWOICH KLIENTÓW

Nasza Firma od 2019 roku należy do programu firmy OPINEO.PL, która jest pierwszym w Polsce serwisem internetowym skupiającym opinie konsumentów o sklepach, produktach i firmach. Jako niezależna platforma prezentuje opinie konsumentów. Ich wieloletnie doświadczenie pozwoliło wypracować wiodącą pozycję na rynku dzięki temu, na bazie zebranych wiarygodnych opinii, co roku powstaje Ranking Opineo. Wiarygodne Opinie to opinie wystawione po dokonaniu transakcji, wyrażone za pomocą formularza serwisu - po zaproszeniu wygenerowanym przez system Wiarygodnych Opinii. Dzięki bardzo dobrym opiniom na temat naszej Firmy KULIGI W BESKIDACH w serwisie OPINEO.PL mamy nienaganny wizerunek wiarygodnego, zaufanego i rzetelnego partnerera biznesowego co powoduje, że obsługujemy 20.000 kuligowiczów w każdym sezonie kuligowym w Beskidach. Uważamy, że warto słuchać opinii swoich Klientów, aby coraz bardziej udoskonalać proces sprzedaży i obsługi kuligów aż w 40 miejscowościach w Beskidach.

Uczciwy przedsiębiorca

Nasza Firma posiada Ogólnopolski Status Uczciwego Przesiębiorcy co jest gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług.

Dzięki etycznemu kodeksowi postępowania z naszymi Klientami i Kontrachentami wypracowaliśmy sobie od 15 lat nienaganną markę na beskidzkim rynku usług turystycznych. Satysfakcja naszych Klientów to podstawa naszych działań. Bardzo dbamy o wizerunek naszej Firmy, solidność, uczciwość i jasne zasady współpracy. Solidność naszych działań została zauważona wielokrotnie, dzięki czemu byliśmy laureatem tego plebiscytu, co podkresla wysoką kulturę naszej działalności gospodarczej.

Każdy wie, że uczciwość w biznesie ma kluczowe znaczenie. Przekonamj się i TY i powierz nam organizację Twojego wymarzonego kuligu!

Uczciwy przedsiębiorca - certyfikat

Śląska Organizacja Turystyczna

Nasza Firma od kilku lat jest członkiem ŚLĄSKIEJ ORGANIZACJI TURYSTYCZNEJ z czego jesteśmy bardzo dumni.

Śląska Organizacja Turystyczna to jedna z 16 regionalnych organizacji turystycznych (ROT) w Polsce. Rozpoczęła swoją działalność w marcu 2005 roku. Organizacja działa jako stowarzyszenie zrzeszając w swoich szeregach członków organizacji. Członkiem stowarzyszenia są zarówno jednostki samorządu terytorialnego (gminy, powiaty) jaki przedstawiciele branży turystycznej i innych organizacji turystycznych. Głównym celem Śląskiej Organizacji Turystycznej jest kreowanie atrakcyjnego wizerunku województwa śląskiego w kraju i zagranicą, sprzyjającego zwiększeniu liczby turystów odwiedzających region oraz zwiększenie dochodów z turystyki, w szczególności poprzez:

 • prowadzenie działalności edukacyjnej, szkoleniowej i wydawniczej
 • prowadzenie regionalnego systemu informacji turystycznej w oparciu o centra i punkty „IT”
 • udział w imprezach promocyjnych, targach krajowych i zagranicznych
 • organizowanie imprez studyjnych
 • badania i analizy marketingowe dla potrzeb gospodarki turystycznej.
 • inicjowanie i koordynowanie działań marketingu turystycznego Województwa Śląskiego
 • stworzenie regionalnego systemu informacji turystycznej oraz włączenie go w krajowe zarządzanie systemem informacji turystycznej
 • inicjowanie, współtworzenie i opiniowanie planów rozwoju i modernizacji infrastruktury turystycznej na obszarze województwa śląskiego
 • współpraca z Polską Organizacją Turystyczną, regionalnymi i lokalnymi organizacjami turystycznymi, organami administracji publicznej oraz podmiotami gospodarczymi i organizacjami pozarządowymi działającymi w zakresie turystyki
 • integracja środowisk turystycznych Województwa Śląskiego poprzez współpracę sektora publicznego z niepublicznym sektorem gospodarki turystycznej, a w szczególności turystycznym samorządem gospodarczym, stowarzyszeniami działającymi w sektorze turystyki i innymi organizacjami i przedsiębiorcami
 • inicjowanie i wspieranie działań społecznych i gospodarczych na rzecz rozwoju turystyki
 • podejmowanie i realizowanie działań w zakresie kultury fizycznej, kultury, oświaty i ochrony środowiska

Zadaniem Śląskiej Organizacji Turystycznej – jak już wspomniano – jest szeroko pojęta promocja Województwa Śląskiego w kraju i za granicą, jako regionu charakteryzującego się bardzo zróżnicowanym krajobrazem przyrodniczym oraz bogactwem wspaniałych pomników historii i kultury śląskiej. Za cel stawiamy sobie kreowanie atrakcyjnego wizerunku Województwa Śląskiego jako miejsca na mapie Polski wartego odwiedzenia i zwiedzenia. Do realizacji owych celów mają się przysłużyć następujące działania:

 • prowadzenie działalności edukacyjnej, szkoleniowej i wydawniczej
 • prowadzenie banku informacji i regionalnego systemu informacji turystycznej w oparciu o centra i punkty „IT”
 • gromadzenie i przetwarzanie danych o Województwie Śląskim
 • prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w dziedzinie nauk o ziemi
 • działalność związaną z organizowaniem targów i wystaw
 • udział w imprezach promocyjnych, targach krajowych i zagranicznych
 • organizowanie imprez studyjnych
 • przygotowywanie i organizowanie działań promocyjnych w zakresie turystyki
 • koordynowanie kalendarza imprez turystycznych
 • badania i analizy marketingowe dla potrzeb gospodarki turystycznej
 • podejmowanie innych działań służących realizacji celów statutowych.

ŚOT - certyfikat

Dokumenty opublikowane są w formacie dokumentów PDF. Do przeglądania i drukowania dokumentów w formacie PDF potrzebny jest program Adobe Acrobat Reader wersja co najmniej 6.0. Jeżeli dokumenty nie otwierają się należy zainstalować najnowszą wersje programu. Program można pobrać ze strony producenta: https://www.adobe.com/products/acrobat

Zapraszamy do skarbca góralskich tradycji z naszą firmą KULIGI W BESKIDACH!

Nasza oferta dla Ciebie

Przeżyj to!

Zobacz ofertę kuligów w Beskidzie żywieckim

Rezerwuj teraz

Zobacz ofertę kuligów w Beskidzie śląskim

Rezerwuj teraz

Zobacz ofertę kuligów w Beskidzie małym

Rezerwuj teraz

REZERWUJ DODATKOWE ATRAKCJE NA KULIGU

Więcej informacji