Organizator kuligów w Beskidach nr 1

ORGANIZATOR KULIGÓW W BESKIDACH NR 1

Kuligi zbójnickie, kuligi bacowskie, kuligi juhaskie , kuligi baciarskie to niesamowita przygoda w Beskidach. Organizacja kuligów połączonych z ogniskami, biesiadami i imprezami integracyjnymi to nasza pasja! Już 15 rok nieprzerwanie organizujemy w Beskidach niezapomniane kuligi zielone i białe!

Wszystkich spragnionych niezapomnianych zimowych wrażeń zapraszamy na kuligi w Beskid Żywiecki, Śląski i Mały. Organizujemy kuligi w ponad 40 miejscach w Beskidach! Przejażdżki zaprzęgiem konnym organizujemy zarówno dla grup zorganizowanych, firm, korporacji, szkół, instytucji jak również dla klientów indywidualnych.

ORGANIZATOR KULIGÓW W BESKIDACH NR 1

Gwarantujemy, że kulig z dyskoteką to idealna propozycja zarówno na imprezę integracyjną pracowników firmy, jak i na romantyczne spotkanie we dwoje! Zimą KULIGI PREMIUM odbywają się na saniach, zaś latem na wozach. Gwarantujemy wysoki standard usług, doświadczonych woźniców, piękne i bezpieczne trasy kuligowe w Beskidach, wyśmienite beskidzkie jadło oraz doskonałą muzykę wykonywaną przez kapelę góralską KARPACKIE ZBÓJE.

Jeśli chcecie spędzić czas w wesołej atmosferze i lubicie się dobrze bawić to zachęcamy Was do skorzystanie z naszej oferty organizacji kuligów z kapelą góralską. Jest to świetna okazja aby przeżyć bardzo miłe i często niezapomniane chwile. Wyśmienita zabawa to pozycja gwarantowana naszej oferty.

ORGANIZATOR KULIGÓW W BESKIDACH NR 1

W sezonie zimowym będziecie mogli przejechać się saniami ciągniętymi przez parę naszych koni, latem zaś sanie zastąpi fasiąg – wóz góralski wykonany specjalnie do takich przejażdżek. Przyjedziemy po Was w ustalone miejsce (np. pod pensjonat w którym mieszkacie) a po kuligu odwieziemy z powrotem! Wspólnie z Wami ustalimy trasę oraz cały program przejażdżki. Będziemy mogli zatrzymać się w specjalnie przygotowanym do tego miejscu przy lesie by rozpalić ognisko i upiec kiełbaski na kuligu pasterskim lub też zawieść was pod regionalną karczmę, gdzie miło spędzicie trochę czasu.

ORGANIZATOR KULIGÓW W BESKIDACH NR 1

Przewidziany czas takiego kuligu z biesiadą góralską to 2 – 3 godzin, jednak możemy go skrócić albo wydłużyć według Waszych sugestii, które nam podacie podczas zamówienia. Zapraszamy na wspaniałe kuligi furmańskie w Beskidy. Jadąc jedną z ponad 40 tras kuligowych można podziwiać piękno beskidzkiego lasu, rozkoszować się zapierającymi dech w piersiach widokami. Pęd koni, pochodnie, muzyka beskidzka wprawią cię w nastrój góralskiego klimatu, który dodatkowo uświetni miła atmosfera palącego się ogniska w jednej z naszych góralskich kolyb! Góralski kulig panoramiczny to wspaniała tradycja, która przetrwała do dnia dzisiejszego i stała się niepowtarzalną atrakcją na wielu imprezach firmowych, spotkaniach rodzinnych czy weselach.

ORGANIZATOR KULIGÓW W BESKIDACH NR 1

Jeśli i TU chciałbyś przeżyć prawdziwą zimową przygodę, okraszoną wybornymi góralskimi potrawami, w otoczeniu beskidzkich szczytów to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Nie ma nic piękniejszego niż pokryte śniegiem góry, lasy i łąki. Płonące pochodnie, skrzypiący pod końskimi kopytami śnieg, odgłos dzwonków i radosne śpiewy w powozie. Bogata w tradycyjne góralskie potrawy oferta menu pozwoli dopasować program kuligu leśnego do charakteru planowanego spotkania. Proponujemy zabawę na kuligu FOLK w góralskiej gospodzie – z góralską muzyką i przysmakami kuchni beskidzkiej. To idealny sposób na integrację i zapewnienie sobie wyjątkowych wspomnień. Kulig malowniczymi trasami w Beskidach to wymarzony scenariusz na wycieczkę czy spotkanie integracyjne dla pracowników. Do skorzystania z oferty zachęcamy szczególnie grupy zorganizowane – korporacje i firmy!

ORGANIZATOR KULIGÓW W BESKIDACH NR 1

U nas istnieje możliwość zorganizowania kuligu gazdowskiego dla grup liczących sobie od 15 – 250 osób na raz. Dzięki dużej ilości zaprzęgów konnych jesteśmy przygotowani do organizacji kuligu górskiego dla bardzo dużej grupy. Im więcej osób, tym większa zabawa! kuligi HIT to atrakcja dla wszystkich, którzy lubią obcowanie z przepiękną, beskidzką przyrodą, doskonałe beskidzkie jadło i maksymalną dawkę adrenaliny, którą uwolnimy podczas profesjonalnych napadów zbójnickich! Po pełnym wrażeń i emocji kuligu karpackim spędzonym w radosnej atmosferze zapraszamy do jednej z naszych góralskich kolib w której rozgrzejecie się, zjecie nasze zbójeckie jadło, potańcujecie z naszą kapelą Karpackie Zbóje, a przed kolibą porzucacie się śnieżkami! Na wszystko wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do współpracy!

BAWMY SIĘ!!!

Po góralsku – prosto i ze smakiem!

To wszystko możesz zamówić na naszej stronie

www.goralskicatering.pl

Sprawdź