Magiczne kuligi w beskidzkich dolinach

MAGICZNE KULIGI W BESKIDZKICH DOLINACH

Będąc zimą w Beskidach, koniecznie trzeba być na prawdziwym kuligu. Zapraszamy Was na taki prawdziwy góralski, tradycyjny kulig w górach, który organizujemy każdego dnia w 40 miejscowościach w Beskidach, najdłuższych i najpiękniejszych beskidzkich dolinach, znanych nie tylko w Polsce ale i za granicą.

Kuligi w Beskidach to prawdziwa przygoda, górska atmosfera, zimowa sceneria, klimat jak z bajki – gwiazdy na niebie, dookoła zaśnieżone drzewa i cisza doliny – tutaj nie ma samochodów, latarni, świateł i miejskiego hałasu.

Prawdziwy kulig jak z bajki to kulig w Beskidach, pełen magii, ciszy i tradycji. Dzwoneczki dzwonią, sypie śnieg i palą się pochodnie – choć mroźno, to rozgrzewa nas gorąca atmosfera i termos pysznej herbaty.

MAGICZNE KULIGI W BESKIDZKICH DOLINACH

Tradycyjnie po kuligu zapraszamy wszystkich na biesiady góralskie przy ognisku, ze smacznym poczęstunkiem i tańcami na góralską nutę i nie tylko. Zapraszamy i zachęcamy – to wyjątkowa oferta dla tych co poszukują najlepszej oferty, nie koniecznie najtańszej.

Kuligi w beskidzkich dolinach , gdzie na uczestników kuligu będą czekali górale, witając zacnych i szykownych Gości zaproszą do zajmowania miejsc w saniach / zaprzęgach / wozach. Zbójnicybeskidnicy  zaopatrzą każde sanie w dobry poczęstunek, po czym wyruszycie na godzinną, kuligową przejażdżkę z pochodniami.

Po kuligu, zaprosimy wszystkich do ogniska, gdzie przy muzyce góralskiej w asyście zbóje wyprawimy góralską zabawę.

MAGICZNE KULIGI W BESKIDZKICH DOLINACH

Podczas całej imprezy przygrywać będzie kapela góralska , a uczestnicy będą zabawiani żartami i historiami o Beskidach i góralach. W programie: witacka, czyli przywitanie naszych gości góralską serdecznością i muzyką, pokazy tańców góralskich, góralskie przypowieści, nauka picia po góralsku – poczęstunek gorzałką zbójecką, wspólne śpiewanie przy ognisku ! TAŃCE I DOBRĄ ZABAWĘ zapewnią górale oraz najlepsza kapela góralska w Beskidach KARPACKIE ZBÓJE.

MAGICZNE KULIGI W BESKIDZKICH DOLINACH

Kulig odbędzie się pod hasłem “tradycja, dobra zabawa, taniec i góralska muzyka ” – zapraszamy ! Przez cały czas trwania imprezy będzie paliło się ognisko, a obsługa góralskiego cateringu będzie serwowała przysmaki tradycyjnej kuchni gazdowskiej. Dla chętnych transfer busami z miejsca kuligu do hotelu. Pośredniczymy też w rezerwacji sprawdzonych noclegów (hotel / pensjonat / dom wczasowy).

Zapraszamy Was na magiczny kulig w Beskidy!

BAWMY SIĘ!

Po góralsku – prosto i ze smakiem!

To wszystko możesz zamówić na naszej stronie

www.goralskicatering.pl

Sprawdź