Jak wygląda prawdziwy kulig w Beskidach?

JAK WYGLĄDA PRAWDZIWY KULIG W BESKIDACH?

Jak wygląda prawdziwy kulig w Beskidach ?

Sanie, śnieg, pochodnie, spokój, cisza, dzwonki sań, potem ognisko, kapela góralska, tańce, zabawa i super jedzenie – tak organizujemy kuligi w jednym z 40 miejsc w Beskidach! (Beskid Żywiecki, Beskid Śląski, Beskid Mały). Zapoznaj się z naszą obszerną ofertą na naszej stronie www.kuligiwbeskidach.pl

Nasz zbójnicki team organizujący kuligi składa się z rdzennych górali z dziada pradziada. Od wielu lat przybliżamy turystom piękno naszego karpackiego krajobrazu, bogactwo tradycji rodzimych górali oraz promujemy tematykę zbójnictwa karpackiego jako niematerialnego dziedzictwa kulturalnego regionu karpackiego.

JAK WYGLĄDA PRAWDZIWY KULIG W BESKIDACH?

Przy wcześniejszym uzgodnieniu nasze biuro podróży BESKIDZKIE CENTRUM TURYSTYKI oraz ŻYWIECKIE CENTRUM TURYSTYKI   zajmie się zorganizowaniem noclegów (kwatery prywatne, pensjonaty, hotele, gospodarstwa agroturystyczne), transportem grupy na miejsce kuligu (autokary, busy), wycieczkami górskimi i krajoznawczymi, zabawami integracyjnymi, a także ubezpieczy Państwa grupę w ŻYWIECKIE CENTRUM UBEZPIECZEŃ zarezerwuje profesjonalnego pilota wycieczek czy LICENCJONOWANEGO PRZEWODNIKA BESKIDZKIEGO.

JAK WYGLĄDA PRAWDZIWY KULIG W BESKIDACH?

Wieloletnie doświadczenie w organizacji zbójeckich i góralskich imprez firmowych gwarantuje Państwu pełny profesjonalizm, terminowość, pewność wysokiej jakości świadczonych usług oraz kompleksowe podejście do organizacji wydarzeń w Państwa Firmie. Pełne planowanie zbójnickiego eventu, począwszy od rezerwacji właściwego, sprawdzonego ośrodka czy hotelu, transportu, atrakcji dodatkowych, a skończywszy na pełnej opiece nad grupą pracowników. A wszystko to, na jednej fakturze VAT.

Integracja firmy, zespołu, pracowników podczas kuligu w Beskidach? Wyjazd firmowy z kuligiem ? A może wieczór panieński lub kawalerski w formie kuligu ? Jeśli Wasz wyjazd w Beskidy odbywa się zimą, koniecznie zaplanujcie czas na kulig połączony z góralską biesiadę przy ognisku. Taka integracja to radość i piękne wspomnienia z pobytu w Beskidach!

JAK WYGLĄDA PRAWDZIWY KULIG W BESKIDACH?

Kuligi zbójnickie, bacowskie, juhasie, panoramiczne to niesamowita przygoda w Beskidach. Organizacja kuligów połączonych z ogniskami, biesiadami i imprezami integracyjnymi to nasza pasja! Już 15 rok nieprzerwanie organizujemy w Beskidach niezapomniane kuligi zielone i białe! Kulig to śnieżne szaleństwo wśród beskidzkiej przyrody, koniecznie w towarzystwie doborowych przyjaciół, to lodowaty wiatr na policzkach i smak zbójnickiego grzańca! Kulig to wesoła zabawa z góralami uwieńczona watrą, śpiewami, tańcami i smażeniem kiełbasek! Kuligi to obcowanie z dziewiczą beskidzką przyrodą, przepięknymi ośnieżonymi smrekami, to szum górskiego potoku i dzwoniące zbyrcoki u końskiego zaprzęgu! Wieczorny kulig z pochodniamiGAWĘDZIARZEM / WODZIREJEMHELIGONISTAMI grającymi na heligonkach i kapelą góralską KARPACKIE ZBÓJE pozostanie na długo w waszej pamięci!

JAK WYGLĄDA PRAWDZIWY KULIG W BESKIDACH?

Wszystkich spragnionych niezapomnianych zimowych wrażeń zapraszamy na kuligi w Beskid Żywiecki, Beskid Śląski i Beskid Mały. Organizujemy kuligi w ponad 40 miejscach w Beskidach! Przejażdżki zaprzęgiem konnym organizujemy zarówno dla grup zorganizowanych, firm, korporacji, szkół, instytucji jak również dla Klientów indywidualnych. Gwarantujemy, że zbójnicki kulig to idealna propozycja zarówno na imprezę integracyjną pracowników Firmy, jak i na romantyczne spotkanie we dwoje! Zimą kuligi z pochodniami odbywają się na saniach, zaś latem na wozach. Gwarantujemy wysoki standard usług, doświadczonych woźniców, piękne i bezpieczne trasy kuligowe w Beskidach, wyśmienite beskidzkie jadło oraz doskonałą muzykę wykonywaną przez kapelę góralską Karpackie Zbóje!

JAK WYGLĄDA PRAWDZIWY KULIG W BESKIDACH?

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą atrakcji kuligowych. Jeśli nie znaleźliście tego, czego szukacie – prosimy o maila lub telefon, a na pewno postaramy się znaleźć rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania. Warto już dzisiaj dokonać rezerwacji na oczekiwany termin – liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy na kuligi w Beskidy i nie tylko!

BAWMY SIĘ!!!

Po góralsku – prosto i ze smakiem!

To wszystko możesz zamówić na naszej stronie

www.goralskicatering.pl

Sprawdź