Czy chcecie zorganizować kulig tani i nielegalny czy droższy i legalny?

CZY CHCECIE ZORGANIZOWAĆ KULIG TANI I NIELEGALNY? CZY DROŻSZY I LEGALNY?

Zimowe kuligi za 50 zł – 70 zł czy prawdziwy za 100 zł czy nawet 200 zł / os. ? W Beskidach jest wiele „firm KOGUCIK”, które świadczą usługi kuligowe w sposób nielegalny! Bez licencji, pozwoleń, paragonów, faktur, gwarancji ubezpieczeniowej i bez jakiejkolwiek gwarancji i odpowiedzialności – tego należy unikać, jak ognia! Wiele firm kuligowych w Beskidach działa w szarej strefie, więc nie dziwcie się, że kuligi z biesiadą konkurencyjnych firm są o wiele tańsze od naszych! Szybki przejazd, szybkie ognisko na podwórku gazdy, kiełbaski z marketu i nie ma nawet z kim porozmawiać – to są kuligi za 50-70 zł / os. Zastanówcie się więc czy nie dopłacić kilkadziesiąt złotych i mieć gwarancję udanej i bezpiecznej imprezy…

CZY CHCECIE ZORGANIZOWAĆ KULIG TANI I NIELEGALNY? CZY DROŻSZY I LEGALNY?

Jeśli chcesz przeżyć prawdziwy kulig , kulig z tradycjami, mieć miłe wspomnienia, piękne chwile i super przygodę w Beskidach – skorzystaj z profesjonalnego organizatora kuligowego takiego jak nasza Firma KULIGI W BESKIDACH. Różnica pomiędzy nami a firmami nielegalnie działającymi jest wielka – bądź czujny by nie zmarnować kilku godzin swojego urlopu! Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo i miła atmosfera relaksu. Każdy z kuligowiczów jest ubezpieczony w SIGNAL IDUNA POLSKA S.A. za pośrednictwem ŻYWIECKIEGO CENTRUM UBEZPIECZEŃ. W razie jakiegokolwiek wypadku każdemu przysługuje odszkodowanie! TEGO NIE ROBIĄ FIRMY ŚWIADCZĄCE USŁUGI KULIGOWE ZA 50 czy 70 zł! Niestety jakość, transparentność działań Firmy idzie w parze z ceną. Im bardziej profesjonalnie i legalnie tym drożej. To oczywiste! Pamiętajmy o tym i dbajmy o swoje bezpieczeństwo!

CZY CHCECIE ZORGANIZOWAĆ KULIG TANI I NIELEGALNY? CZY DROŻSZY I LEGALNY?

Firma KULIGI W BESKIDACH jako lokalny touroperator istnieje na rynku od 2007 roku i wchodzi w skład grupy kapitałowej ZBÓJNICKIE GROUP.

Nasze biuro posiada zezwolenie na organizowanie imprez turystycznych wydane przez Marszałka Woj. Śląskiego. Właściciel biura KULIGI W BESKIDACH – Leszek Młodzianowski jest licencjonowanym przewodnikiem beskidzkim, pilotem wycieczek z wieloletnim doświadczeniem, rezydentem turystycznym w wielu krajach, kierownikiem placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, pasjonatem szeroko pojętej góralszczyzny, etnografii oraz zbójnictwa karpackiego.

CZY CHCECIE ZORGANIZOWAĆ KULIG TANI I NIELEGALNY? CZY DROŻSZY I LEGALNY?

Wykwalifikowani konsultanci, którzy pracują w naszym biurze pomogą w doborze wspaniałego kuligu, dodatkowych atrakcji, wyborze hotelu i transportu oraz rzetelnie przekażą wszystkie cenne informacje. W przypadku organizacji imprez biznesowych oferujemy kompleksową obsługę. Możecie Państwo liczyć na profesjonalizm i precyzję wykonania usługi. Naszymi klientami są m.in. znane firmy i instytucje publiczne. Wysoki standard świadczonych przez nas usług doceniło ciągle powiększające się grono wiernych i zadowolonych klientów.

BAWMY SIĘ!

Po góralsku – prosto i ze smakiem!

To wszystko możesz zamówić na naszej stronie

www.goralskicatering.pl

Sprawdź